Nezávazná poptávka Expresní okna do 5 prac. dnů Mám zájem o konzultaci Mám zájem o prohlídku výroby Mám zájem o brožuru

AluInside

alu inside zatepleny.jpg
Alu Inside Top Alu

Technické parametry systému Alu Inside

 

Stavební hloubka 82 mm
Počet komor 7
Design Classic
Povrchové úpravy Dekorační fólie/AutomotiveFinish / TopAlu
Těsnění 2x dorazové, 1x středové
Tepelná prostupnost rámu Uf 0,90 - 0,76 W/m2.K
Tepelná prostupnost skla Ug 1,1 - 0,5 W/m2.K
Celková tepelná prostupnost tepla Uw 1,1 - 0,68 W/m2.K
  

 

l11-safe-zone.png    Nadstandardní bezpečnost již v základu

l8-energy-class.png    Maximální úspora energie

 

l7-settings.png    7 komorový systém

 

l4-paint-1.png    3 barvy jádra, přes 70 barev a dekorů

 

l3-long-check-mark.png    Patentovaná konstrukce plastu a hliníku

 

l9-coat-of-arms-of-germany.png    100 % made in Germany

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                            

 

Inovace ve výrobě oken pro energeticky úsporné bydlení

 

 

Schüco Alu Inside jsou energeticky úsporná inovativní okna nové generace. Alu Inside je 7 komorový profilový systém s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi s Uf-hodnotami až 0,76 W/m2.K. Povšimněte si na řezu profilem, že chybí masivní ocelová výztuž. Jde právě o inovativní řešení konstrukce tohoto profilu, kdy výstuhu profilu zajišťují dva hliníkové pásy. Díky tomuto inovativnímu řešení mají okna vysokou statickou stabilitu, je zamezeno vzniku tepelným mostům, úzké rámy umožňují použití větší plochy skla (více světla) a jsou lehčí, než okna s klasickými profily s ocelovouo výztuží. Okno vyrobeno z profilu Alu Inside, které je osazeno težkým trojsklem, má srovnatelnou hmotnost jako okno s ocelovou výztuží, která je osazeno lehčím dvojsklem.

Je dobré vědět, že energeticky úsporná okna Alu Inside a jejich komponenty jsou po dlouhá léta prakticky bezúdržbové a snadno se čistí. Povrchy jsou barevně a světelně stálé, kování a kliky jsou opatřeny protikorozní ochranou. Díky tomu se můžete velmi dlouho těšit z Vašich nových, na míru vyrobených, energeticky úsporných oken Alu Inside.

 

 

 

                                                                                                                                                                                            

 

Maximální tepelně izolační účinky

AluInside - maximální úspora energie

 

Sedm uzavřených vzduchových komor uvnitř rámového profilu zajišťuje maximální tepelně-izolační účinnost, která byla dosud bez nákladných doplňkových opatření nemyslitelná. Patentovaná kombinovaná konstrukce z plastu a hliníku vyztu- žuje profily tak účinně, že lze zcela vynechat ocelové výztuhy, které jsou používány u konvenčních profilů. Odstranění těchto „tepelných mostů“ podstatně zvyšuje izolační výkon těchto rámových profilů. Výměnou starých oken za energeticky úsporná okna Schüco Alu Inside uspoříte až 33 % Vaší dosavadní energetické spotřeby. U běžného rodinného domku to může být až 1441 litrů topného oleje ročně. Životnímu prostředí současně ulehčíte o téměř 4546 kg emisí C02 ročně. Vedle inovační technologie profilů Vám energeticky úsporná okna Schüco Alu Inside s 3 nezávislými těsnícími úrovněmi nabízí výhodu vynikající zvukové izolace a ochranu proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Vynikající tepelně-izolační vlastnosti dělají z energeticky úsporných oken Schüco Alu Inside exklusivní obytná okna, neboť teplota na vnitřní straně rámů neklesá ani za nejtužších zimních podmínek citelně pod pokojovou teplotu. Tím je trvale a účinně bráněno tvorbě průvanu a srážení vlhkosti.

alu inside typy.jpgProfily Alu Inside se dodávají ve třech variantách. První varianta je bez vnitřního zateplení, která dosahuje tepel ného prostupu rámu U0,90 W/m2.K. Druhá varianta rámu obsahuje polystyrénovou izolaci ve střední části profilu, a to jak v křídlech, tak v rámech. Tato varianta se  středovou izolací dosahuje tepelného prostupu rámu U0,78 W/m2.K. Tato druhá varianta lze rozšířit o falcovou vložku, která zmenšuje prostor mezi křídlem a rámem. S touto úpravou profil dostahuje tepelného prostupu rámu U0,76 W/m2.K.

 

 

 

 Okenní systém Schüco Alu Inside je certifikovaný institutem Passivhaus. To znamená, že okna vyrobena z profilu Schüco Alu Inside, jsou vhodná pro pasivní domy.

 

 

 

                                                                                                                                                                                            

 

Více bezpečnosti

Bezpečnost je jedna ze základních potřeb každého člověka. Především ve vlastním domě by se měl člověk cítit naprosto bezpečně. S okny Schüco Alu Inside můžeme přispět k vytvoření pocitu bezpečí, neboť tato vyzrálá technika výrazně ztěžuje život všem nenechavcům. Zvětšení stavební hloubky, moderní technika uzamykacího mechanismu s hřibovitou hlavou a ocelová kování prakticky znemožňují vypáčení Vašich oken. 

 

 

                                                                                                                                                                                            

 

Vyšší komfort bydlení

Nová okna zajistí dodatečný komfort bydlení. Jejich konstrukce a použité materiály poskytují velmi efektivní ochranu proti hluku. Vícestupňové těsnění navíc zadržuje účinky tlaku větru. I přes skvělé tepelně-izolační vlastnosti zůstávají rámové profily úzké a elegantní a přináší do Vašeho obytného prostoru spoustu světla. S energeticky úspornými okny Schüco Alu Inside si můžete – především u novostaveb – naplánovat svá okna dostatečně velká a s odpovídající světelnou propustností.

 

                                                                                                                                                                                            

 

Dodejte svému domu lesk

Okna vytváří nejen podobu fasády, ale také především atmosféru vnitřního prostoru. 

Corona TopAlu.jpg

„Zprostředkovávají“ výhled ven – v ideálním případě podobný jako s dobře zvoleným rámem obrazu. A v tomto případě je méně výhodou: čím menší je rám, tím více denního světla přichází do interiéru. Vidíte, vyplatí se popřemýšlet o volbě správného okenního rámu. Neboť kvalita oken výrazně zvyšuje hodnotu Vaší nemovitosti. Energeticky úsporná okna Schüco Alu Inside zakoupíte v mnoha variantách a s vybavením dle vlastní volby. Díky velkému počtu barevných a dřevěných dekorů lze vytvářet vlastní akcenty, a to nejen v interiéru. Také vzhled fasády může profitovat z bohaté barevné rozmanitosti a nejrůznějších možností barevného sladění okenních rámů a křídel. Při výběru barevného provedení oken, lze volit i z řady metalických barev AutomotiveFinish, které dodávají oknu moderní vzhled. Další atraktivní designovou variantou, jsou venkovní krycí hliníkové lišty Schüco TopAlu. Schüco TopALu kombinuje přednosti plastu, jakými jsou tepelná izolace, těsnost a snadná údržba, s mimořádným designem a dlouhou životností lehkých kovů. více>>

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                            

Zasklení

Okna vyrobená z profilů Alu Inside lze osadit jak izolačními dvojskly, tak i trojskly, a to až do tloušťky 52 mm. Při výběru oken lze využít i protihlukových a bezpečnostních skel ve všech stupních bezpečnosti až do P5A (ochrana proti vandalismu). Naši proškolení odborníci Vám pomohou s výběrem skel se správným solárním faktorem (SF), aby okna měla ideální využití tepelných zisků ze slunce a prostup světla (LT), umožňující vyšší prosvětlení interiéru.

 

 

 

Výhody oken Alu Inside

Tepelně izolační vlastnosti: standardní provedení s dvojsklem Ug 1,1 W/m2.K dosahuje hodnoty Uw 1,1 W/m2.K 
provedení s trojsklem Ug 0,5 W/m2.K a rámem U0,76 W/m2.K  dosahuje hodnoty Uw 0,68 W/m2.K
Možnost zasklení: zasklení 18 - 52 mm dovoluje použít bezpečnostní a protihluková skla s nejvyššími hodnotymi
Hloubka zasklívací drážky: 25 mm zapuštěné sklo zaručuje splnění požadavků na povrchovou teplotu a minimalizuje vznik kondenzační vody
Systém lepení skel: WELL OKNA nabízí možnost technologie lepení skel umožňující výrobu nadstandardních rozměrů, zvyšuje stabilitu a tuhost  okenních elementů a výrazně snižuje deformaci a prohnutí okenních křídel.
Barvy: WELL OKNA poskytuje širokým výběrem barev a dekorů téměř neomezené možnosti provedení odpovídající moderní architektuře. 
Přirozeného vzhledu dřevěného dekoru lze docílit aplikací na hnědé profilové jádro.

více >

Kování ROTO NT: povrchová úprava RotoSil s nanotechnologií vytváří bezchybnou a dlouhodobou ochranu s 10-ti letou garancí proti korozi, vyšší standardně dodávanou tříbodovou bezpečnost lze zvýšit na stupně WK2  až WK3 (12 bezpečnostních čepů), možnost osazení skrytými panty ROTO Designo

více >

 

Vhodnost použití Vhodné pro nízkoenergetické a pasivní stavby.


 

Zaujali Vás plastová okna z profilového systému Schüco AluInside? Sjednejte si osobní konzultaci a naši obchodní kontultanti Vám rádi tento produkt blíže představí. Budeme se na Vás těšit. 

 

Fotografie

Alu Inside - clasic Alu Inside - clasic
Alu Inside - se středovou izolací Alu Inside - se středovou izolací
Alu Inside - se středovou izolací a falcovou vložkou Alu Inside - se středovou izolací a falcovou vložkou
Alu Inside Automotive Finisch Alu Inside Automotive Finisch
Alu Inside TopAlu Alu Inside TopAlu

Přiložené soubory