Nezávazná poptávka Expresní okna do 5 prac. dnů Mám zájem o konzultaci Mám zájem o prohlídku výroby Mám zájem o brožuru

Corona SI 82

Schueco_Corona_SI_82__S_50P-01.jpg
Corona SI 82

Technické parametry systému Corona SI 82 

 

Stavební hloubka 82 mm
Počet komor 6
Design Classic / Rondo
Povrchové úpravy Dekorační fólie/AutomotiveFinish / TopAlu
Těsnění 2x dorazové, 1x středové
Tepelná prostupnost rámu Uf
1,1 W/m2.K
Tepelná prostupnost skla Ug 1,1 - 0,5 W/m2.K
Celková tepelná prostupnost tepla Uw 1,2 - 0,79 W/m2.K
 

l11-safe-zone.png    Nadstandardní bezpečnost již v základu

l8-energy-class.png    Vysoká úspora energie

l7-settings.png    6 komorový systém

l4-paint-1.png    Velmi široký výběr barev a dekorů

l3-long-check-mark.png    3 úrovně těsnění

l9-coat-of-arms-of-germany.png    100 % made in Germany

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                            

 

Vyzrálá technologie pro ekologické bydlení

Kdo dnes renovuje, přestavuje nebo plánuje stavbu nového domu, má dnes zcela jiné možnosti, nežli tomu bylo ještě před několika lety. Výzkum a vývoj zdokonalily okenní techniku, a výrobní postupy šly natolik kupředu, že v současnosti jsou k dostání vysoce hodnotná okna za dostupnou cenu.

 

                                                                                                                                                                                         

Velmi vysoké tepelně izolační účinky

 

pes.jpg

Šest uzavřených vzduchových komor uvnitř profilu zajišťuje maximální tepelněizolační účinnost, která byla dosud bez nákladných doplňkových opatření nemyslitelná. Výměnou starých oken za energeticky úsporná okna z profilu Corono SI 82 uspoříte až 29 % Vaší dosavadní energetické spotřeby. U běžného rodinného domku to může být až 1 226 litrů topného oleje ročně. Životnímu prostředí současně ulehčíte o téměř 3 941 kg emisí CO2 ročně. Vedle vyzrálé technologie profilů Vám energeticky úsporná okna Corona SI 82 s třemi nezávislými těsnicími úrovněmi nabízí výhodu vynikající zvukové izolace a ochranu proti povětrnostním podmínkám. Vynikající tepelněizolační vlastnosti dělají z energeticky úsporných oken Corona SI 82 pravá exkluzivní a komfortní obytná okna, neboť teplota na vnitřní straně rámů neklesá ani za nejtužších zimních podmínek citelně pod pokojovou teplotu. Tím je trvale a účinně bráněno tvorbě průvanu a srážení vlhkosti.

 

Je dobré vědět, že energeticky úsporná okna Corona SI 82 a jejich komponenty jsou po dlouhá léta prakticky bezúdržbové a snadno se čistí. Povrchy jsou barevně a světelně stálé, kování a kliky jsou opatřeny protikorozní ochranou. Díky tomu se můžete velmi dlouho těšit z Vašich nových, na míru vyrobených, energeticky úsporných oken Corona SI 82.

 

                                                                                                                                                                                         

Vysoká úroveň bezpečnosti

bezpecnost.jpg

Bezpečnost je jedna ze základních potřeb každého člověka. Především ve vlastním domě by se měl člověk cítit naprosto bezpečně. S okny Schüco Corona SI 82 Classic můžeme přispět k vytvoření pocitu bezpečí, neboť tato vyzrálá technika výrazně ztěžuje život všem nenechavcům. Zvětšení stavební hloubky, moderní technika uzamykacího mechanismu s hřibovitou hlavou a ocelová kování prakticky znemožňují vypáčení Vašich oken. Ani navrtání kování se díky použití tvrzené oceli jen tak nepodaří. Proto budete stále naprosto v klidu.


Na řezu profilu si všimněte ocelových výztuží v rámu a křídle. Ty zajišťují vysokou stabilitu a dlouhou životnost těchto oken. Veškeré kování je bezpečně ukotveno v ocelových výztužích umístěných po celém obvodu okna. I to přispívá k Vaší bezpečnosti a hodnotě Vašich oken. Důležité přitom je, že okna Schüco Corona SI 82 spolehlivě fungují i po mnoha letech stejně, jako při jejich instalaci.

 

 

                                                                                                                                                                                         

Vyšší komfort bydlení

Nová okna zajistí dodatečný komfort bydlení. Jejich konstrukce a použité materiály poskytují velmi efektivní ochranu proti hluku. Vícestupňové těsnění navíc zadržuje účinky tlaku větru. A optimální průzračnost současných izolačních skel přivádí do interiéru velkou intenzitu světla.

 

                                                                                                                                                                                         

 

Design

Tvarově působivý design oken z profilů Schüco Corona SI 82 okouzlují svými nadčasovými liniemi a

Corona TopAlu.jpg

subtilními profilovými konturami. Přejímají formu řeči architektury a v důsledku ji podporují. Profily Schüco SI 82 lze volit ve dvou designových variantách, a to Clasic s rovnými křídly a Rondo, pro kterou je charakteristické předsazené křídlo. Díky velkému počtu barevných a dřevěných dekorů lze vytvářet vlastní akcenty, a to nejen v interiéru. Také vzhled fasády může profitovat z bohaté barevné rozmanitosti a nejrůznějších možností barevného sladění okenních rámů a křídel. Při výběru barevného provedení oken, lze volit i z řady metalických barev AutomotiveFinish, které dodávají oknu moderní vzhled. Další atraktivní designovou variantou, jsou venkovní krycí hliníkové lišty Schüco TopAlu. Schüco TopALu kombinuje přednosti plastu, jakými jsou tepelná izolace, těsnost a snadná údržba, s mimořádným designem a dlouhou životností lehkých kovů. více>>

  

 

                                                                                                                                                                                         

Zasklení

Okna vyrobená z profilů Schüco Corona SI 82 lze osadit jak izolačními dvojskly, tak i trojskly, a to až do tloušťky 52 mm. Při výběru oken lze využít i protihlukových a bezpečnostních skel ve všech stupních bezpečnosti až do P5A (ochrana proti vandalismu). Naši proškolení odborníci Vám pomohou s výběrem skel se správným solárním faktorem (SF), aby okna měla ideální využití tepelných zisků ze slunce a prostup světla (LT), umožňující vyšší prosvětlení interiéru.

 

 

 

 

 

Výhody oken Corona SI 82

Tepelné izolační vlastnosti: standardní provedení s dvojsklem Ug 1,1 W/m2.K dosahuje hodnoty Uw 1,2 W/m2.K 
provedení s trojsklem Ug 0,5 W/m2.K dosahuje hodnoty Uw 0,8 W/m2.K
Možnost zasklení: zasklení 18 - 52 mm dovoluje použít bezpečnostní a protihluková skla s nejvyššími hodnotami
Hloubka zasklívací drážky: 25 mm zapuštěné sklo zaručuje splnění požadavků na povrchovou teplotu a minimalizuje vznik kondenzační vody
Systém lepení skel: WELL OKNA nabízí možnost technologie lepení skel umožňující výrobu nadstandardních rozměrů, zvyšuje stabilitu a tuhost  okenních elementů a výrazně snižuje deformaci a prohnutí okenních křídel.
Barvy: WELL OKNA poskytuje širokým výběrem barev a dekorů téměř neomezené možnosti provedení odpovídající moderní architektuře. 
Přirozeného vzhledu dřevěného dekoru lze docílit aplikací na hnědé profilové jádro.

více >

Kování ROTO NT: povrchová úprava RotoSil s nanotechnologií vytváří bezchybnou a dlouhodobou ochranu s 10-ti letou garancí proti korozi, vyšší standardně dodávanou tříbodovou bezpečnost lze zvýšit na stupně WK2  až WK3 (12 bezpečnostních čepů), možnost osazení skrytými panty ROTO Designo

více >

 

Vhodnost použití Okna Schüco SI 82 jsou vhodná do běžných a nízkoenergetických staveb.


Zaujali Vás plastová okna z profilového systému Schüco Corona SI 82? Sjednejte si osobní konzultaci a naši obchodní kontultanti Vám rádi tento produkt blíže představí. Budeme se na Vás těšit. 

Fotografie

SI 82 Clasic SI 82 Clasic
SI 82 Rondo SI 82 Rondo
SI 82 Clasic TopAlu SI 82 Clasic TopAlu