Nezávazná poptávka Expresní okna do 5 prac. dnů Mám zájem o konzultaci Mám zájem o prohlídku výroby Mám zájem o brožuru

Corona SI 82 HT

ks_thermo_6_700x680.jpg
SI82 vchodove dvere.jpg

Technické parametry systému Corona SI 82 HT

 

Stavební hloubka 82 mm
Počet komor 5
Design Classic
Povrchové úpravy Dekorační fólie/AutomotiveFinish / TopAlu
Těsnění 2x dorazové, 1x středové
Tepelná prostupnost rámu Uf
1,1 W/m2.K
Tepelná prostupnost skla Ug 1,1 - 0,5 W/m2.K
Celková tepelná prostupnost tepla Ud 1,2 - 0,79 W/m2.K
 

Schüco Corona SI 82 - Vyzrálá technologie pro ekologické bydlení

Kdo dnes renovuje, přestavuje nebo plánuje stavbu nového domu, má dnes zcela jiné možnosti, nežli tomu bylo ještě před několika lety. Výzkum a vývoj zdokonalily okenní techniku, a výrobní postupy šly natolik kupředu, že v současnosti jsou k dostání vysoce hodnotná okna za dostupnou cenu.

 

 

Maximální tepelně izolační účinkypes.jpg

Šest uzavřených vzduchových komor uvnitř profilu zajišťuje maximální tepelněizolační účinnost, která byla dosud bez nákladných doplňkových opatření nemyslitelná. Výměnou starých oken a dveří za energeticky úsporná okna a dveře z profilu Corono SI 82 uspoříte až 29 % Vaší dosavadní energetické spotřeby. U běžného rodinného domku to může být až 1 226 litrů topného oleje ročně. Životnímu prostředí současně ulehčíte o téměř 3 941 kg emisí CO2 ročně. Vedle vyzrálé technologie profilů Vám energeticky úsporná okna a dveře Corona SI 82 nabízí výhodu vynikající zvukové izolace a ochranu proti povětrnostním podmínkám. Vynikající tepelněizolační vlastnosti dělají z energeticky úsporných oken a dveří Corona SI 82 pravá exkluzivní a komfortní obytná okna a dveře, neboť teplota na vnitřní straně rámů neklesá ani za nejtužších zimních podmínek citelně pod pokojovou teplotu. Tím je trvale a účinně bráněno tvorbě průvanu a srážení vlhkosti.

 

Je dobré vědět, že energeticky úsporné dveře Corona SI 82 HT a jejich komponenty jsou po dlouhá léta prakticky bezúdržbové a snadno se čistí. Povrchy jsou barevně a světelně stálé, kování a kliky jsou opatřeny protikorozní ochranou. Díky tomu se můžete velmi dlouho těšit z Vašich nových, na míru vyrobených, energeticky úsporných dveří Corona SI 82 HT.

 

montagel.jpg

Více bezpečnosti

Bezpečnost je jedna ze základních potřeb každého člověka. Především ve vlastním domě by se měl člověk cítit naprosto bezpečně. S dveřmi Schüco Corona SI 82 HT můžeme přispět k vytvoření pocitu bezpečí, neboť tato vyzrálá technika výrazně ztěžuje život všem nenechavcům. Zvětšení stavební hloubky, moderní technika uzamykacího mechanismu a ocelová kování od firmy Roto prakticky znemožňují vypáčení Vašich Dveří. Ani navrtání kování se díky použití tvrzené oceli jen tak nepodaří. Proto budete stále naprosto v klidu.


Na řezu profilu si všimněte ocelových výztuží v rámu a křídle. Ty zajišťují vysokou stabilitu a dlouhou životnost těchto Dveří. Veškeré kování je bezpečně ukotveno v ocelových výztužích umístěných po celém obvodu okna. I to přispívá k Vaší bezpečnosti a hodnotě Vašich dveří. Důležité přitom je, že dveře Schüco Corona SI 82 HT spolehlivě fungují i po mnoha letech stejně, jako při jejich instalaci.

 

 

Vyšší komfort bydlení

Nová okna zajistí dodatečný komfort bydlení. Jejich konstrukce a použité materiály poskytují velmi efektivní ochranu proti hluku a navíc zadržuje účinky tlaku větru.

 

DesignautomotiveFinish.jpg

Tvarově působivý design dveří z profilů Schüco Corona SI 82 HT okouzlují svými nadčasovými liniemi a subtilními profilovými konturami. Přejímají formu řeči architektury a v důsledku ji podporují. Díky velkému počtu barevných a dřevěných dekorů lze vytvářet vlastní akcenty, a to nejen v interiéru. Také vzhled fasády může profitovat z bohaté barevné rozmanitosti a nejrůznějších možností barevného sladění okenních rámů a křídel. Při výběru barevného provedení oken, lze volit i z řady metalických barev AutomotiveFinish, které dodávají oknu moderní vzhled. Další atraktivní designovou variantou, jsou venkovní krycí hliníkové lišty Schüco TopAlu. Schüco TopALu kombinuje přednosti plastu, jakými jsou tepelná izolace, těsnost a snadná údržba, s mimořádným designem a dlouhou životností lehkých kovů. více>>

  

 

Dveřní výpně a zasklení

Dveře vyrobená z profilů Corona SI 82 HT lze osadit jak skly, tak dveřními výplněmi od firmy Perito. více>> 

 

 

Zhotovení na míruplastovaOkna.jpg

Všechny požadavky na plastové dveře v prvotřídní kvalitě předpokládají absolutní preciznost při zaměření, výrobě a zabudování. Neboť moderní dveře v současnosti plní podstatně více úkolů, a vedle moderních výrobních zařízení vyžadují také vyškolené odborné pracovníky, kteří se starají o kvalitu i toho posledního komponentu.

 

 
 

Výhody dveří Corona SI 82 HT

Tepelné izolační vlastnosti:

standardní provedení s dvojsklem Ug 1,1 W/m2.K nebo dveřní výplní dosahuje hodnoty Ud 1,2 W/m2.K 
standardní provedení trojsklem sklem Ug 0,5 W/m2.K dosahuje hodnoty Ud 0,79 W/m2.K

Možnost zasklení: Dveře lze osadit skly nebo si vybraz ze široké škály dveřních výplní Rodenberg.
Hloubka zasklívací drážky: 25 mm zapuštěné sklo či dveřní výplň zaručuje splnění požadavků na povrchovou teplotu a minimalizuje vznik kondenzační vody
Barvy: WELL OKNA poskytuje širokým výběrem barev a dekorů téměř neomezené možnosti provedení odpovídající moderní architektuře. 
Přirozeného vzhledu dřevěného dekoru lze docílit aplikací na hnědé profilové jádro. více >
Kování ROTO NT: povrchová úprava RotoSil s nanotechnologií vytváří bezchybnou a dlouhodobou ochranu s 10-ti letou garancí proti korozi, vyšší standardně dodávanou tříbodovou bezpečnost lze zvýšit na stupně WK2  až WK3 (12 bezpečnostních čepů), možnost osazení skrytými panty ROTO Designo

více >

 

 

 Zaujali Vás plastové dveře z profilového systému Schüco Corona SI 82? Sjednejte si osobní konzultaci a naši obchodní kontultanti Vám rádi tento produkt blíže představí. Budeme se na Vás těšit.