Nezávazná poptávka Expresní okna do 5 prac. dnů Mám zájem o konzultaci Mám zájem o prohlídku výroby Mám zájem o brožuru

Living 82 HT - Novinka roku 2018

Plastové vchodové dveře Schüco SI 82 HT
Living 82, řez vchodovými dveřmi

Technické parametry systému Schüco LivIng 82

 

Stavební hloubka 82 mm
Počet komor 7
Design Classic
Povrchové úpravy Dekorační fólie/AutomotiveFinish / TopAlu
Těsnění 2x dorazové, 1x středové
Tepelná prostupnost rámu Uf 0,96 W/m2.K
Tepelná prostupnost skla Ug 1,1 - 0,5 W/m2.K
Celková tepelná prostupnost tepla Uw 1,1 - 0,74 W/m2.K
 
 

Schüco LivIng - Vyvinuto pro Vaše vysoké nároky

 

Living TepelnĂ˝ prostup.jpg

Schüco LivIng je nový profilový systém, který vytváří nové standardy pro oblasti komfortu, bezpečnosti, energetické účinnosti a designu. Díky stavební hloubce rámu 82 mm a tepelně izolačním vlastnostem na úrovni pasivního domu splňuje již nyní nároky kladené na úsporná vchodové dveře budoucnosti. Nová technologie těsnění nabízí velmi účinnou ochranu proti průvanu, vlhkosti a hluku – a to po celou dobu životnosti vchodové dveře. Kvalita "Made in Germany" a ochrana proti vloupání do třídy RC 2 jsou další argumenty, díky kterým se snáze rozhodnete pro vchodové dveře Schüco LivIng.   

 

 

 

Nové standardy energetické bilance

Teplo zůstává uvnitř, zima venku. Sedm komor uvnitř rámového profilu zajišťuje maximální tepelnou izolaci až na úrovni pasivního domu, která dosud byla bez nákladných doplňkových opatření prakticky nemyslitelná. Pokud svá původní staré vchodové dveře a okna vyměníte za vchodové dveře Schüco Livlng, výrazně snížíte svou dosavadní energetickou bilanci. Vynikající tepelněizolační vlastnosti dělají z vchodových dveří Schüco Livlng skutečně exklusivní a komfortní obytné vchodové dveře, neboť teplota na vnitřní straně rámů neklesá ani za nejtužších zimních podmínek citelně pod pokojovou teplotu. Tím je trvale a účinně bráněno tvorbě průvanu a srážení vlhkosti. 

 

 

 

Inovativní patentovaná technologie těsnění s vynikající tvarovou pamětí

Living Těsnění inovace.jpg

Moderní plastová okna a vchodové a posuvné dveře v současnosti vykazují životnost delší než 30 let. Tento fakt by byl dobrý za předpokladu, pokud tak dlouho budou fungovat i všechny ostatní komponenty – jako například těsnění. Neboť právě to významně přispívá k zachování funkčnosti Vašich nových vchodových dveří.

 

Z tohoto důvodu firma Schüco integrovala do svých nových oken a vchodových a posuvných dveří Schüco LivIng vysoce jakostní těsnění z EPDM. EPDM je těsnicí materiál extra třídy a díky jeho vynikajícím vlastnostem nachází uplatnění v mnoha nejrůznějších oblastech, jako např. v medicíně, v leteckém či automobilovém průmyslu.

 

U vchodových dveří Schüco LivIng se těsnění EPDM vyznačuje perfektní těsnící účinností s vynikající tvarovou pamětí, která garantuje skvělou těsnost po celou dobu životnosti vašeho vchodové dveře. Díky použití této nové technologie těsnění a modernímu automatickému sváření v naší výrobě, Vám garantujeme maximální těsnost i v kritických rohových partiích oken. Pro Vás to znamená především komfortní a bezstarostné bydlení s dobrým pocitem.

 

 

Srovnání funkce a životnosti těsnění Schüco z EPDM a běžného těsnění (Zdroj Schüco)

Srovnání jasně ukazuje, že vysoce jakostní materiál funkčního EPDM-těsnění vykazuje vysoký stupeň těsnosti a tím i výborné vlastnosti v ohledu na ochranu před průvanem, chladem, vlhkostí nebo hlukem. Běžné těsnění ztrácí již v průběhu prvních let enormně na elasticitě a stává se křehkým. Po zhruba 7 letech klesá jeho těsnící účinek na téměř 50 %.

 

Těsnění integrované v Schüco LivIng vs běžné těsnění

 

 

 

Schüco Livlng – Jedinečný design, individualita patrná na první pohled

Schüco LivIng se šedým jádremPlastové vchodové dveře Schüco Livlng v sobě spojují funkčnost a nadčasový design. Harmonická souhra s nejrůznějšími tvary a barevnými variacemi propůjčuje každému domovu nezaměnitelný ráz.
Schüco Living se přizpůsobuje trendům moderní architektury. V posledních letech je zaznamenám velmi vysoký zájem o okna a vchodové dveře v mnoha šedých odstínech. Firma Schüco na tuto poptávku zareagovala tak, že profilový systém nabízí i se šedým jádrem. To dodává vchodovým dveřím harmonický vzhled, především, když jsou dveře otevřeny. Plastové vchodové dveře Schüco Living se nabízejí i v mnoha dřevěných dekorech. Takové to vchodové dveře jsou dodávány s jádrem v odstínu karamelu.

  

 

 

 

Vchodové dveře Schüco LivIng 82 s předsazenou výplní

Schüco LivIng – 100 % made in Germany

Existuje mnoho dobrých důvodů, proč se rozhodnout pro plastové vchodové dveře Schüco LivIng. Jedním z nich je přesvědčivá kvalita systém Schüco. Všechny plastové systémy Schüco jsou vyvíjeny a vyráběny výhradně v Německu, v pobočce Weißenfels. Používaný plast splňuje nejvyšší jakostní požadavky, je ekologický, stabilizovaný, na bázi vápníku-zinku, odolný proti vůči působení světla a povětrnostním vlivům, odolný rázu a trvale stálý i za vyšších teplot. Kování Roto je opatřeno antikorozním povrchem a garantuje dlouho letou funkci. Náklady na údržbu a servis u oken a vchodových dveří Schüco LivIng se tak redukují na minimum.

 

 

 

 

 

Předpokládané zahájení výroby oken, vchodových a posuvných dveří ze systému Schüco LivIng 82 je únor 2018.

 

 

Výhody vchodových dveří Schüco LivIng 82

Tepelné izolační vlastnosti: standardní provedení s dvojsklem Ug 1,1 W/m2.K dosahuje hodnoty Uw 1,1 W/m2.K 
provedení s trojsklem Ug 0,5 W/m2.K dosahuje hodnoty Uw 0,74 W/m2.K
Možnost zasklení: zasklení 18 - 53 mm dovoluje použít bezpečnostní a protihluková skla s nejvyššími hodnotami
Hloubka zasklívací drážky: 25 mm zapuštěné sklo zaručuje splnění požadavků na povrchovou teplotu a minimalizuje vznik kondenzační vody
Systém lepení skel: WELL vchodové dveře nabízí možnost technologie lepení skel umožňující výrobu nadstandardních rozměrů, zvyšuje stabilitu a tuhost  elementů a výrazně snižuje deformaci a prohnutí křídel.
Barvy: WELL vchodové dveře poskytuje širokým výběrem barev a dekorů téměř neomezené možnosti provedení odpovídající moderní architektuře. 
Harmponického vzhledu Vašich nových oken zajistí i šedé či karamelové jádro.

více >

Kování ROTO NT: povrchová úprava RotoSil s nanotechnologií vytváří bezchybnou a dlouhodobou ochranu s 10-ti letou garancí proti korozi.
Vhodnost použití vchodové dveře Schüco LivIng jsou vhodná do běžných rodiných domů, nízkoenergetických staveb a dokonce i do pasivních domů.