Nezávazná poptávka Expresní okna do 5 prac. dnů Mám zájem o konzultaci Mám zájem o prohlídku výroby Mám zájem o brožuru

Posuvné dveře

SchucoPosuvneSystemy.jpg

 

Posuvné dveře? To je bydlení bez hranic!

Vysoce tepelně izolované posuvné a shrnovací dveře z plastu otevírají nové dimenze: ze zimní zahrady lze vytvořit rozšířený obytný prostor, společně se zahradou, balkónem a terasou. Kdo by si nepřál rozšířit si několika rychlými hmaty obytný či pracovní prostor. 

 

 

 

Shlédněte video prezentující všechny výhody našich produktů >>
Sami budete překvapení, jak efektivní jsou naše posuvné dveře.

 

 

 

POSUVNÉ DVEŘE - VELKORYSÉ PRŮCHODY

Je zapotřebí dveří, které se v případě potřeby jednoduše odsunou stranou a vytvoří se tak velkorysý průchod o velikosti až dvou třetin šířky elementu? Posuvné dveře Well se velmi tiše pohybují po nerezových kolejnicích z ušlechtilé oceli. Všechny posuvné elementy běží v jedné rovině – bez rušivých, do prostoru vyčnívajících dveřních křídel. S posuvnými dveřmi Well se podstatně zvětšuje prostor pro nápady ohledně uspořádání prostoru. Posuvné elementy jsou ideální i k transparentnímu a flexibilnímu dělení interiéru. Jejich barevná rozmanitost je tak velká, že zcela určitě naleznete barvu vhodnou k Vašemu stávajícímu vybavení.

 

 

VELMI SNADNÁ ÚSPORA ENERGIE

PosuvneSystemyUkazkaDoTextu.jpg

V zimě zůstává chlad venku. V létě pak horko. Posuvné dveře značky Well jsou opatřeny tepelnou izolací až na úrovni pasivního domu a proto v každém období zaručují příjemné pokojové klima. Pro dobrý pocit během topné sezóny. Pro nižší výdaje za klimatizaci v horkém letním období. Zkrátka pro zodpovědné nakládání s energiemi. Úspora energií neznamená jen přínos v oblasti ochrany klimatu, ale také finanční úsporu – a to je s ohledem na prudce rostoucí ceny energií v zájmu každého stavebníka.

 

Posuvné a shrnovací dveře musí splňovat vysoké požadavky v oblasti tepelné izolace, a to především tam, kde jsou žádány velkoformátové konstrukce. To znamená vysoký komfort bydlení zajištěný příjemným, konstantním pokojovým klimatem. Mimo to dochází k úspoře drahocenných energií a snížení vysokých nákladů. A to nejen v zimním, ale také v letním období. Neboť v létě nedochází k pronikání vedra dovnitř, díky čemuž lze výrazně snížit výdaje spojené s klimatizací prostoru. To znamená perfektní kombinace optimálního komfortu bydlení a obrovského potenciálu úspory energií.


  

JEDNODUCHÉ VYLOUČENÍ RIZIK

Posuvné dveře značky Well splní všechny požadavky v ohledu na funkčnost, konfort a design - a kromě toho vyhoví také vysokým bezpečnostním požadavkům.

 

 

INDIVIDUÁLNÍ PODOBA VAŠEHO DOMOVAfarbe.jpg

Individualita, která je vidět na první pohled. Well Vám nabízí možnost libovolné kombinace tvarů, funkcí, barev a techniky Vašich posuvných dveří, které pak lze harmonicky sladit s Vašimi okny. Každý objekt tak může projevit svůj vlastní nezaměnitelný charakter.

 

 

ROZMANITÉ VARIANTY OTEVÍRÁNÍ

Vybírat můžete ze 4 variant otevírání. Jsou to zdvižně posuvné dveře, paralelně posuvné dveře Patio PS, sklopně posuvné dveře (PSK) a shrnovací posuvné dveře. Každý ze druhů posuvných dveří skrývá své výhody a využití. Na Vás je jen si vybrat ten správný druh.

 

ZDVIŽNĚ POSUVNÉ DVEŘE (HST) - PERFEKTNÍ TĚSNOST

hst1.jpg

Je překvapivé, jak snadno se dá pohybovat s posuvnými dveřmi se zdvihem. V uzavřeném stavu přesvědčují perfektní těsností a poskytují skvělou tepelnou a zvukovou izolaci. Jejich odolnost proti vniknutí navíc zvyšuje pocit osobní bezpečnosti. Posuvné dveře se zdvihem lze otevřít posunem do jedné strany nebo ze středu. Až tři kolejnice umožnují velké rozteče otevření a tím i flexibilní použití u velkoformátových skleněných konstrukcí, například u zimních zahrad. Díky speciální technice zasklení lze realizovat velikost dveří až do výšky 2,60 m. Tento typ dveří je možné sestavit až ze 3 křídel.

 

Zvolte místo běžných terasových dveří zdvižně posuvné (neboli HST) a užijte si jedinečného propojení interiéru s exteriérem. Jednoduchý systém otevírání křídla pomocí jedné ruky nebo integrovaného elektrického ovládání způsobem posunu do strany zaručuje zachování dostatek volného prostoru v místnosti a zároveň bezbariérového přístupu do exteriéru. 

 

 

SKLOPNĚ POSUVNÉ DVEŘE (PSK) - MOŽNOSTÍ SKLOPENÍ KŘÍDLA

psk.jpg

Optimální kombinace posuvných dveří a otvíravě sklopných oken poskytuje komfortní možnosti využití a jednoduchého ovládání. Za účelem větrání lze jednoduše sklopit pouze jedno křídlo okenních dveří nebo lze otevřít celou plochu. Sklopně posuvné dveře jsou díky jedinečnému konstrukčnímu řešení vhodné všude tam, kde není možnost v rámci nedostatku prostoru zabudovat klasické balkónové dveře. Jednoduše jednou rukou lze křídlo sklopit a odsunout stranou, aniž byste zasahovali do vnitřního prostoru místnosti.

 

Nabízí se několik způsobů otevírání, podle toho, z kolika křídel jsou dveře zhotoveny. Vybírat můžete ze dvou až čtyřkřídlé varianty. Sklopně-posuvné dveře jsou zhotoveny tak, aby zaručila vynikající tepelnou a zvukovou izolace, vysoká stabilita rámu a odolnost proti silnému větru.

 

 

Posuvný systém Patio PS

86-PatioPS.jpg

Na jarním dni otevřených dveří jsme představili inovativní novinku mezi posuvnými dveře Patio PS. Jedná o kombinaci systémů HST a PSK.  Křídlo se nevyklápí, ale paralelně vysune do strany a při zavření se samo přitiskne k rámu s minimálním použitím síly. Inovativní systém Patio PS nabízí ekonomickou alternativu k zdvižně posuvným dveřím.

 

 

 

SHRNOVACÍ DVEŘE - NESKUTEČNÁ ÚSPORA MÍSTA

FST

Se shrnovacími dveřmi Well lze otevřít prakticky celou prosklenou stěnu a umožňuje tak výhled nerušený žádným pevným křídlem nebo sloupkem. Jednotlivé elementy se rychle a kompaktně poskládají ke straně do úzkého svazku. Svazky křídel těchto tepelně-izolovaných dveří je možné velmi snadno shrnout dovnitř či ven resp. posunout doprava nebo doleva. Křídla se přitom pohybují téměř nehlučně po vodících lištách. Jištěny jsou bezpečně nahoře i dole. Tím je vytvořeno perfektní propojení venkovního a vnitřního prostředí.

 

Shrnovací dveře je možné vyhotovit až ve 4 křídlé variantě a lze kombinovat se standardními balkónovými dveřmi. Křídlo balkónových dveří umožní volný průchod bez nutnosti shrnovat křídla FST.