Nezávazná poptávka Expresní okna do 5 prac. dnů Mám zájem o konzultaci Mám zájem o prohlídku výroby Mám zájem o brožuru

Zdvižně - posuvné dveře

HST bila.jpg
rez hebeschiebe.jpg

Technická data systému Schüco ThermoSlide

Stavební hloubka 219 mm
Počet komor 5 křídlo, 7 rám
Design Classic
Povrchové úpravy Dekorační fólie/AutomotiveFinish / TopAlu
Tepelná prostupnost rámu Uf 1,1 W/m2.K
Tepelná prostupnost skla Ug 1,1 - 0,5 W/m2.K
Celková tepelná prostupnost tepla Uw 1,2 - 0,79 W/m2.K
 
Vzorek k vidění na našich pobočkách v Třemošné a Přešticích 

ZDVIŽNĚ POSUVNÉ DVEŘE SCHÜCO THERMOSLIDE - PERFEKTNÍ TĚSNOSTPosivneSystemyUkazka2.jpg

Je překvapivé, jak snadno se dá pohybovat s posuvnými dveřmi se zdvihem. V uzavřeném stavu přesvědčují perfektní těsností a poskytují skvělou tepelnou a zvukovou izolaci. Jejich odolnost proti vniknutí navíc zvyšuje pocit osobní bezpečnosti. Posuvné dveře se zdvihem lze otevřít posunem do jedné strany nebo ze středu. Až tři kolejnice umožnují velké rozteče otevření a tím i flexibilní použití u velkoformátových skleněných konstrukcí, například u zimních zahrad. Díky speciální technice zasklení lze realizovat velikost dveří až do výšky 2,60 m. Tento typ dveří je možné sestavit až ze 3 křídel. V budoucnu se dočkáme i čtyřdílného provedení.

 

Zvolte místo běžných terasových dveří zdvižně posuvné (neboli HST) a užijte si jedinečného propojení interiéru s exteriérem. Jednoduchý systém otevírání křídla pomocí jedné ruky nebo integrovaného elektrického ovládání způsobem posunu do strany zaručuje zachování dostatek volného prostoru v místnosti a zároveň bezbariérového přístupu do exteriéru. 

 

Plastové posuvné dveře se zdvihem Schüco ThermoSlide jsou zárukou prosvětlených prostorů, pěkného výhledu a individuálního vzhledu. Jejich konstrukce umožňuje vytvářet nové, velkorysé prostorové koncepty s lepší kvalitou bydlení.

Úspora energií neznamená jen přínos v oblasti ochrany klimatu, ale také finanční úsporu – a to je s ohledem na prudce rostoucí ceny energií v zájmu každého stavebníka. Díky promyšleným vícekomorovým plastovým profilům, stavební hloubce 82 mm a kvalitnímu trojsklu, dosahuje Schüco ThermoSlide vynikajících tepelně-izolačních hodnot na úrovni pasivního domu. To znamená vysoký komfort bydlení s příjemným, konstantním pokojovým klimatem a dodatečnou úsporu drahocenných energií a vysokých nákladů.

 

Aktuálně nabízené varianty otevírání

Zdvižně-posuvné dvěře Schüco TermoSlide lze sestavit až ze tří křídel. Čtyřdílné provedení je prozatím v přípravách firmy Schüco.

 

 
Typy otevírání

 Typy otevírání

 

 

 

 

Výhody systému Schüco ThermoSlide

Tepelné izolační vlastnosti: standardní provedení s dvojsklem Ug 1,1 W/m2.K dosahuje hodnoty Uw 1,2 W/m2.K 
standardní provedení s trojsklem Ug 0,5 W/m2.K dosahuje hodnoty Uw 0,8 W/m2.K
Možnost zasklení: zasklení 24 - 52 mm dovoluje použít bezpečnostní a protihluková skla s nejvyššími hodnotymi
Hloubka zasklívací drážky:

25 mm zapuštěné sklo zaručuje splnění požadavků na povrchovou teplotu a minimalizuje vznik kondenzační vody

Systém lepení skel: WELL OKNA nabízí možnost technologie lepení skel umožňující výrobu nadstandardních rozměrů, zvyšuje stabilitu a tuhost  okenních elementů a výrazně snižuje deformaci a prohnutí okenních křídel.
Barvy: WELL OKNA poskytuje širokým výběrem barev a dekorů (včetně exkluzivní fólie Titanium Plus) téměř neomezené možnosti provedení odpovídající moderní architektuře. 
Přirozeného vzhledu dřevěného dekoru lze docílit aplikací na hnědé jádro profilu

více >

 

  Zaujali Vás zdvižně posuvné dveře Schüco ThermoSlide? Sjednejte si osobní konzultaci a naši obchodní kontultanti Vám rádi tento produkt blíže představí. Budeme se na Vás těšit. 

 

 

Fotografie

ThermoSlide ThermoSlide
ThermoSlide ThermoSlide
ThermoSlide bílá ThermoSlide bílá
ThermoSlide Automotive Finish ThermoSlide Automotive Finish
ThermoSlide TopAlu ThermoSlide TopAlu