Nezávazná poptávka Expresní okna do 5 prac. dnů Mám zájem o konzultaci Mám zájem o prohlídku výroby Mám zájem o brožuru

Plastová okna, francouzská okna, balkónové dveře

produkte_fenster_section1_stageElement1_image.jpg


Energetické náklady stále rostou - s tím se nedá nic dělat. Můžete však něco udělat pro snížení Vaší energetické spotřeby. Už jste někdy nechali prověřit izolaci Vašeho domu? Zvláště okna, která jsou starší 20ti let, často vykazují velké netěsnosti. S efektivní tepelnou izolací lze uspořit značnou část výdajů. S okny značky Schüco dokonce až 80% - díky nejmodernější technice.

Okna Schüco jsou zárukou nejen pokrokové funkčnosti, ale také komfortního bydlení a estetiky. Nechte se inspirovat také širokým výběrem kování a klik, a nabídkou nejrozmanitějších povrchových úprav

  

Lze vybírat ze 3 okenních profilů, ze kterých Vaše nová okna vyrobíme. Tyto okenní profily se od sebe liší především v tepelném prostupu tepla rámem (hodnota Uf). Čím je tato hodnota nižší, tím lze zkonstruovat okno s lepšími tepelně izolačními vlastnostmi (hodnota Uw).

Z těchto profilů lze vyrobit okna a francouzská okna. Z masivnějších modifikací těchto profilů se pak vyrábějí balkónové a posuvné dveře (vyjma zdvižně posuvných dveří ThermoSlide, pro které je vyvinut speciální profilový systém).

 

 

Nepřehlédněte i novinku tohoto roku - integrované zábradlí do francozských oken a balkónových dveří.

 

Pokud by byla pro Vás  nějaká informace matoucí, nevěděli jste si rady, čí byste se chtěli na cokoliv zeptat, neváhejte se obrátit na naše obchodní konzultanty, kteří Vám rádi s čímkoliv pomohou.

 

 

 Partner

Corona CT 70

Corona SI 82 

Alu Inside SI 82

O firmě Schüco CT 70 Clasic.jpg SI 82 Clasic.jpg alu inside.jpg
Stavební hloubka 70 mm 82 mm 82 mm
Počet komor 5 6 7
Design Classic Classic / Rondo Classic
Povrchové úpravy Dekorační fólie / AutomotiveFinish Dekorační fólie / AutomotiveFinish / TopAlu Dekorační fólie / AutomotiveFinish / TopAlu
Počet těsnění 2x dorazové 2x dorazové, 1x středové 2x dorazové, 1x středové
Tepelná prostupnost rámu Uf 1,4 - 1,3 W/m2.K 1,1 W/m2.K 0,90 - 0,76 W/m2.K
Tepelná prostupnost skla Ug 1,1 - 0,5 W/m2.K 1,1 - 0,5 W/m2.K 1,1 - 0,5 W/m2.K
Celková tepelná prostupnost Uw 1,3 - 0,89 W/m2.K 1,2 - 0,79 W/m2.K 1,1 - 0,68 W/m2.K
Vhodnost použití Ekonomická varianta vašich nových oken Vhodné pro nízkoenergetické stavby Vhodné pro pasivní stavby
  Zjistěte více o tomto produktu Schüco CT 70>> Zjistěte více o tomto produktu Schüco SI 82>> Zjistěte více o tomto produktu Schüco AluInside>>

 

 


Mohlo by Vás dále zajímat

novyVzorníkBarev.jpg integrované zabradli ctverec.jpg

Široká škála barev a dekorů

Vyberte si ze široké škály povrchových úprav. Vybírat lze z jednobarevných odstínů, dřevěných dekorů, metalických dekorů nebo z hliníkového opláštění Schüco TopAlu, které dodá Vašemu domu exkluzivní vzhled na dlouhá léta.

Francouzská okna s integrovaným zábradlím

Nyní jsou francouzská okna dostupnější než kdy před tím. Pořiďte si francouzská okna i bez balkónu. Francouzská okna Vám dodáme i s integrovaným zábradlím.