Technické parametry AWS 90.SI

Stavební hloubka 90 mm
Design SI (Super​ Insulation)
Povrchové úpravy RAL, dekor fólie
Barva izolátoru Černá nebo ve zvolené barvě
Těsnění 2x dorazové, 1x středové
Tepelná prostupnost rámu Uf 1,0 W/m2.K
Tepelná prostupnost skla Ug 1,1 – 0,5 W/m2.K
Celková tepelná prostupnost tepla Uw 1,2 – 0,76 W/m2.K

Výhody hliníkových oken Schüco AWS 90.SI

  • Velmi vysoká úroveň statiky

  • Vysoká míra bezpečnosti až do třídy RC3

  • Tří úrovně těsnění

  • Vysoká zvukotěsnost a odolnost proti bočnímu větru a dešti

  • Výborné tepelně izolačními vlastnosti

  • Vhodné pro nízkoenergetické a pasivní domy

Hliníková okna Schüco AWS 90 - Vyzrálá technologie pro nízkoenergetické bydlení

Vysoké tepelně izolační účinky

Šest uzavřených vzduchových komor uvnitř profilu zajišťuje velmi vysokou tepelněizolační účinnost,. Výměnou starých oken za energeticky úsporná okna z profilu Corono SI 82 uspoříte až 29 % Vaší dosavadní energetické spotřeby. U běžného rodinného domku to může být až 1 226 litrů topného oleje ročně. Životnímu prostředí současně ulehčíte o téměř 3 941 kg emisí CO2 ročně. Vedle vyzrálé technologie profilů Vám energeticky úsporná okna Corona SI 82 s třemi nezávislými těsnicími úrovněmi nabízí výhodu vynikající zvukové izolace a ochranu proti povětrnostním podmínkám. Plastová okna Schüco Corona SI 82 jsou ta pravá okna pro vaše komfortní a bezstarostné bydlení.

Více bezpečnosti

Bezpečnost je jedna ze základních potřeb každého člověka. Především ve vlastním domě by se měl člověk cítit naprosto bezpečně. S plastovými okny Schüco Corona SI 82 můžeme přispět k vytvoření pocitu bezpečí, neboť tato vyzrálá technika výrazně ztěžuje život všem nenechavcům. Zvětšení stavební hloubky, moderní technika uzamykacího mechanismu s hřibovitou hlavou a ocelová kování prakticky znemožňují vypáčení Vašich oken. Ani navrtání kování se díky použití tvrzené oceli jen tak nepodaří. Proto budete stále naprosto v klidu.

Na řezu profilu si všimněte ocelových výztuží v rámu a křídle. Ty zajišťují vysokou stabilitu a dlouhou životnost těchto oken. Veškeré kování je bezpečně ukotveno v ocelových výztužích umístěných po celém obvodu okna. I to přispívá k Vaší bezpečnosti a hodnotě Vašich oken. Důležité přitom je, že okna Schüco Corona SI 82 spolehlivě fungují i po mnoha letech stejně, jako při jejich instalaci.

Který vzhled je pro Vás ten pravý?