Vážení zákazníci,

 

tímto sdělením vedení společnosti WELL OKNA s.r.o., Vás chceme informovat, že činnost společnosti WELL OKNA s.r.o. je v současném období v některých činnostech limitována opatřeními souvisejícími s vyhlášením nouzového stavu vládou České republiky.

Vedení společnosti WELL OKNA s.r.o. již v průběhu měsíce února začalo reagovat na výskyt nového typu koronaviru, a to v souladu se zdravotně bezpečnostními opatřeními a doporučením partnerské společnosti Schüco, týkajících se ochrany zdraví našich zaměstnanců i zákazníků.

Veškerá námi přijatá opatření směřují k maximálně možné spokojenosti a splnění našich závazků k Vám zákazníkům jak v oblasti obchodně technické, tak v oblasti realizační.

V současné době není naše společnost omezována v dodávkách materiálu, výroba námi dodávaných produktů je bez omezení a jsme plně schopni plnit své smluvní závazky vůči našim zákazníkům.

V  SOULADU  S  NAŘÍZENÍM  VLÁDY  ČR  O  ZÁKAZU  VOLNÉHO  POHYBU

zajistila společnost WELL OKNA s.r.o. pro své zákazníky

permanentní telefonickou a elektronickou komunikaci. I nadále jsme Vám schopni poskytovat odborné konzultace v oblasti plastových a hliníkových oken, dveří a posuvných systémů, jsme připraveni na Vaše přání zpracovávat cenové nabídky, případně  uzavírat  obchodní případy a to plně elektronickým způsobem.

 

 

Chceme být pro Vás silným partnerem, na kterého se můžete plně spolehnout – společně tuto současnou tíživou situaci zajisté zvládneme.

 

 

Za celou společnosti WELL OKNA s.r.o. Vám přejeme zdárné překonání současné nelehké situace.

 

S pozdravem

Vojtěch Marton

Jednatel společnosti WELL OKNA s.r.o.