Technické parametry Corona SI 82 HT

Stavební hloubka 82 mm
Počet komor 5
Design Classic
Povrchové úpravy Dekorační fólie/AutomotiveFinish / TopAlu
Těsnění 2x dorazové, 1x středové
Tepelná prostupnost rámu Uf 1,1 W/m2.K
Tepelná prostupnost skla Ug 1,1 – 0,5 W/m2.K
Celková tepelná prostupnost tepla Ud 1,2 – 0,79 W/m2.K

Výhody dveří CORONA SI 82 HT

  • 5 komorový dveřní systém s vysokou mírou tepelně izolačními vlastnostmi

  • Tří úrovně těsnění

  • Vysoká míra bezpečnosti až do třídy RC3

  • Vysoká zvukotěsnost a odolnost proti bočnímu větru a dešti

  • Vhodné pro nízkoenergetické a pasivní domy

  • Vyrobeno výhradně z dveřních rámů a křídel

  • Schüco = 100 % made in Germany

Schüco Corona SI 82 HT - Vyzrálá technologie pro ekologické bydlení

Velmi vysoké tepelně izolační účinky

Šest uzavřených vzduchových komor uvnitř profilu zajišťuje maximální tepelněizolační účinnost, která byla dosud bez nákladných doplňkových opatření nemyslitelná. Výměnou starých oken a dveří za energeticky úsporná okna a dveře z profilu Corono SI 82 uspoříte až 29 % Vaší dosavadní energetické spotřeby. U běžného rodinného domku to může být až 1 226 litrů topného oleje ročně. Životnímu prostředí současně ulehčíte o téměř 3 941 kg emisí CO2 ročně. Vedle vyzrálé technologie profilů Vám energeticky úsporná okna a dveře Corona SI 82 nabízí výhodu vynikající zvukové izolace a ochranu proti povětrnostním podmínkám. Vynikající tepelněizolační vlastnosti dělají z energeticky úsporných oken a dveří Corona SI 82 pravá exkluzivní a komfortní obytná okna a dveře, neboť teplota na vnitřní straně rámů neklesá ani za nejtužších zimních podmínek citelně pod pokojovou teplotu. Tím je trvale a účinně bráněno tvorbě průvanu a srážení vlhkosti.

Je dobré vědět, že energeticky úsporné dveře Corona SI 82 HT a jejich komponenty jsou po dlouhá léta prakticky bezúdržbové a snadno se čistí. Povrchy jsou barevně a světelně stálé, kování a kliky jsou opatřeny protikorozní ochranou. Díky tomu se můžete velmi dlouho těšit z Vašich nových, na míru vyrobených, energeticky úsporných dveří Corona SI 82 HT.

Více bezpečnosti

Bezpečnost je jedna ze základních potřeb každého člověka. Především ve vlastním domě by se měl člověk cítit naprosto bezpečně. S dveřmi Schüco Corona SI 82 HT můžeme přispět k vytvoření pocitu bezpečí, neboť tato vyzrálá technika výrazně ztěžuje život všem nenechavcům. Zvětšení stavební hloubky, moderní technika uzamykacího mechanismu a ocelová kování od firmy Roto prakticky znemožňují vypáčení Vašich Dveří. Ani navrtání kování se díky použití tvrzené oceli jen tak nepodaří. Proto budete stále naprosto v klidu.

Na řezu profilu si všimněte ocelových výztuží v rámu a křídle. Ty zajišťují vysokou stabilitu a dlouhou životnost těchto Dveří. Veškeré kování je bezpečně ukotveno v ocelových výztužích umístěných po celém obvodu okna. I to přispívá k Vaší bezpečnosti a hodnotě Vašich dveří. Důležité přitom je, že dveře Schüco Corona SI 82 HT spolehlivě fungují i po mnoha letech stejně, jako při jejich instalaci.