Barvy a dekory

Dekorační fólie – individuální design s jednobarevnými odstíny a dřevěnými dekory

Rozhodnout se pro plastová okna s dekoračními fóliemi se nabízí: vynikající hodnoty tepelné izolace, dlouhá životnost a výborný poměr cena-výkon. Díky široké nabídce jednobarevných a dřevěných dekorů lze realizovat jakékoliv individuální požadavky.

Dekorační fólie Schüco lze nanášet jak jednostranně, tak i oboustranně, což umožňuje realizovat sladěné kombinace u fasády i vnitřního prostoru.
Strukturované nebo hladké dekorativní fólie umožňují vytvoření vlastního architektonického důrazu a harmonického vzhledu každého typu domu či fasády.

Schüco Automotive Finish

Prémiové metalické fólie, vyvinuté ve spolupráci s automobilovým průmyslem. Stvořeno pro Vaše vysoké nároky na design.

V receptuře barevných odstínů se odráží Know-how automobilových laků s nejvyššími technickými nároky na reprodukci barev a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Metalízové barvy a vybrané barevné efekty RAL-EFFECT jsou prezentovány v dosud nebývalé čistotě. Čistoty jednotlivých barevnách odstínů je dosaženo použitím speciálních barevných pigmentů, které jsou odolné jak povětrnostním podmínkám tak tepelným náporům. U každého barevného odstínu je přesně definován stupeň lesku, který zajišťuje moderní vzhled.

Schüco TopAlu

Venkovní hliníkové krycí lišty jsou atraktivní designovou variantou plastových okenních a dveřních systémů.

Systém hliníkových krycích lišt Schüco Corona TopAlu kombinuje přednosti plastu, jakými jsou tepelná izolace, těsnost a snadná údržba, s mimořádným designem a dlouhou životností lehkých kovů. Nadčasová elegance činí z hliníku ideální materiál moderní architektury.

Schüco Corona TopAlu zajistí Vašim oknům dlouhou životnost a kromě toho jim dodá prvotřídní vzhled. Individuálním požadavkům tak nejsou dány prakticky žádné meze.

Deutsch