Standardní jednobarevné odstíny a dřevěné dekory

Rozhodnout se pro plastová okna s dekoračními fóliemi se nabízí: vynikající hodnoty tepelné izolace, dlouhá životnost a výborný poměr cena-výkon. Díky široké nabídce jednobarevných a dřevěných dekorů lze realizovat jakékoliv individuální požadavky.

Dekorační fólie Schüco lze nanášet jak jednostranně, tak i oboustranně, což umožňuje realizovat sladěné kombinace u fasády i vnitřního prostoru.
Strukturované nebo hladké dekorativní fólie umožňují vytvoření vlastního architektonického důrazu a harmonického vzhledu každého typu domu či fasády.

Schüco UnlimitedFinish

Odemkněte dveře do světa perfektního vzhledu plastových oken a dveří!

Představujeme revoluční novinku v barevném provedení plastových oken a dveří – UnlimitedFinish. Tato inovativní technologie otevírá dveře do světa nových povrchových úprav, které dodají vašemu domu jedinečný a ohromující vzhled.

Pokud hledáte perfektní barvu, která ladí s vaším stylem a vkusem.

Schüco TopAlu

Venkovní hliníkové krycí lišty jsou atraktivní designovou variantou plastových okenních a dveřních systémů.

Systém hliníkových krycích lišt Schüco Corona TopAlu kombinuje přednosti plastu, jakými jsou tepelná izolace, těsnost a snadná údržba, s mimořádným designem a dlouhou životností lehkých kovů. Nadčasová elegance činí z hliníku ideální materiál moderní architektury.

Schüco Corona TopAlu zajistí Vašim oknům dlouhou životnost a kromě toho jim dodá prvotřídní vzhled. Individuálním požadavkům tak nejsou dány prakticky žádné meze.