Nezávazná poptávka Expresní okna do 5 prac. dnů Mám zájem o konzultaci Mám zájem o prohlídku výroby Mám zájem o brožuru

Barvy a dekory

barvaUkazka.jpg 

 

Dekorační fólie - individuální design s jednobarevnými odstíny a dřevěnými dekory

 

 

novyVzornĂ­kBarev.jpg

Rozhodnout se pro plastová okna s dekoračními fóliemi se nabízí: vynikající hodnoty tepelné izolace, dlouhá životnost a výborný poměr cena-výkon. Díky široké nabídce jednobarevných a dřevěných dekorů lze realizovat jakékoliv individuální požadavky.

 

Dekorační fólie Schüco lze nanášet jak jednostranně, tak i oboustranně, což umožňuje realizovat sladěné kombinace u fasády i vnitřního prostoru.
Strukturované nebo hladké dekorativní fólie umožňují vytvoření vlastního architektonického důrazu a harmonického vzhledu každého typu domu či fasády. 

 

 

 Detailní pohled na dekorační fólie

 

 

 

 

 

 

Schüco Automotive Finish

 

 

automotiveFinish.jpg

 

 

Nově vyvinutá technologie povrchové úpravy Schüco AutomotiveFinish je novou technologií úpravy plastových profilů.

 

V receptuře barevných odstínů se odráží Know-how automobilových laků s nejvyššími technickými nároky na reprodukci barev a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Metalízové barvy a vybrané barevné efekty RAL-EFFECT jsou prezentovány v dosud nebývalé čistotě. Čistoty jednotlivých barevnách odstínů je dosaženo použitím speciálních barevných pigmentů, které jsou odolné jak povětrnostním podmínkám tak tepelným náporům. U každého barevného odstínu je přesně definován stupeň lesku, který zajišťuje moderní vzhled.

 

 


Detailní pohled na dekorační fólie AutomotiveFinish ›

 

 

 Schüco TopAlu

 

Corona TopAlu.jpg

 

Venkovní hliníkové krycí lišty jsou atraktivní designovou variantou plastových okenních a dveřních systémů.

 

Systém hliníkových krycích lišt Schüco Corona TopAlu kombinuje přednosti plastu, jakými jsou tepelná izolace, těsnost a snadná údržba, s mimořádným designem a dlouhou životností lehkých kovů. Nadčasová elegance činí z hliníku ideální materiál moderní architektury.

 

Schüco Corona TopAlu zajistí Vašim oknům dlouhou životnost a kromě toho jim dodá prvotřídní vzhled. Individuálním požadavkům tak nejsou dány prakticky žádné meze.

  

 

 Více informací o hliníkových krycích lištách Schüco TopAlu