Již od počátku byla společnost WELL OKNA charakteristická právě tím, že součástí společnosti je i výroba v Třemošné u Plzně, odkud se od roku 1991 vyváží produkty nejen do celé České republiky, ale i do států Evropy.

Vztah celé společnosti k vlastní výrobě a budování jedinečného know-how je tak zakořeněna hluboko v podstatě celé firemní filozofie.

Jak čas plyne, vyvíjí se nové trendy a potřeby zákazníků mohou být diametrálně odlišné od potřeb před 10 lety. Vývoj nových technologií a nových materiálů se uhání různými směry a je na každém výrobci a prodejci oken a dveří, jakým směrem se vydá.

My jsme se rozhodli jít směrem, který bude zcela odpovídat naším představám o fungování naší společnosti. Jelikož jsme rodinná společnost, je nezbytné abychom vkládali náš odkaz přímo do našich produktů s vysokým důrazem na potřeby zákazníků, a to nejen dnešní doby, ale i zítřka. Nahlížíme do budoucích představ a trendů a již dnes můžeme říci, že spolehlivě uspokojujeme poptávku nevšednosti a nadčasovosti.

 

Nic méně pro precizní výsledky a maximální výkony našich produktů je základem výrobní technologie, která bude na té nejvyšší úrovni. Společně s naším dlouholetým know-how dnes dosahujeme špičkových výsledků. 

 

Výroba produktů z hliníku

je výsledkem dlouholetých příprav a plánování. Nakonec se nám podařilo sestavit výrobu kompletně od společnosti Schüco, která nemá obdoby a patří k těm nejnovějším a nejmodernějším v ČR ne-li v celé Evropě.

Dominantou celé výroby je obráběcí a nářezové centrum Schüco AF 500, které je opravdu na vrcholu veškerých dosud vyvinutých technologií a můžeme se pochlubit právě tím, že jsme jediní v ČR, kdo tuto výrobní technologii zvládl a vlastní. Celý proces výroby je centrálně počítačově řízen programem SchüCal. Další doplňkové pily, rohovací stoly, montovací stoly a nářadí je kompletně navrženo od společnosti Schüco. Jako třešnička na dortu je pro naše výrobní speciality elektronická výpomoc Schüco Fabrication Docu Center – jedná se o kompletní výrobní databázi, která aktuálně promítá kompletované produkty a součástky a dává tak naším výrobním specialistům 100 % jistotu ve 100 % výsledek. Nemáme tak žádná omezení a jsme připraveni s jistotou vyrobit jakýkoliv produkt Schüco.

Nedílnou součástí je maximální podpora společnosti Schüco, která je naším partnerem ve směru dokonalých výsledků.

Výroba produktů z PVC

je tvořena z automatizovaných strojů pro nářezy, následně pro armování ocelových výztuh, obrábění dekomprese, odvodnění a dalších nezbytných otvorů. Pevnost a přesné rozměry zajišťují dvě plně automatické linky se čtyřhlavými svářecími CNC stroji. Začištění svárů se taktéž provádí plně automatizovaně. Chlubit se můžeme stroji renomované společnosti FEDERHENN, které patří opravdu k těm na nejvyšší úrovni v oblasti výroby plastových oken. Nad celým procesem máme tak dokonalý přehled, jelikož je vše centrálně počítačově řízeno. Dále již nastupuje poloautomatický a ruční proces při instalaci kování, doplňkových a podkladových profilů nebo při zasklívání.

 

Nelze však vystihnout celou podstatu naší společnosti do pár odstavců.

Pro Vás srdečně zveme na prohlídku výroby, kde Vám odhalíme jednotlivé kroky, které nás právě významně odlišují od ostatních společností.