Již od svého založení v roce 1991 klade výrobní společnost WELL spol.s r.o. důraz na kvalitu a rozvoj společnosti.

Společnost WELL spol. s r.o. byla založena v roce 1991 jako jeden z prvních výrobců oken a dveří v České republice. Od počátku výroby klade společnost WELL důraz na kvalitu používaných materiálů, kvalitu zpracování a prvotřídní servis. Spolupracuje jen s významnými certifikovanými dodavateli komponentů.

Výroba probíhá na dvou plně automatických linkách a obráběcích centrech, předního německého výrobce značky FEDERHENN®, které jsou centrálně počítačově řízeny (software KLAES®).

Veškeré strojní vybavení těchto linek bylo dodáno německou společností  Berchtold. V roce 2012 společnost WELL jako jeden z mála výrobců oken a dveří zakoupila novou výrobní linku.

Systém řízení výroby je potvrzen certifikátem systému managementu kvality ISO 9001. Na základě prováděných zkoušek a zavedeného systému managementu kvality jsou naše výrobky označovány evropskou značkou shody (CE) a jsou opatřeny evropským prohlášením o shodě (ES PROHLÁŠENÍ O VLASTNOSTECH).

Jako jeden z mála výrobců a prodejců plastových oken a dveří Vám umožníme po předchozí domluvě návštěvu našich výrobních prostor. Nekupujte zajíce v pytli a přijďte se sami přesvědčit, jak se vyrábí kvalitní okna a dveře na nejmodernějších strojích. Domluvte si návštěvu u našich obchodních zástupců.

Čeština