Firma Schüco je předním dodavatelem profilových systémů pro okna, vchodové dveře a posuvné systémy z plastu a hliníku a je stálým inovátorem opláštění budov. Úspěch společnosti Schüco je založen na inovacích, partnerství, preciznosti a zodpovědnosti. Současně je podnik globálně kompetentním partnerem pro investory, architekty a zpracovatele. Dokonalosti dosahuje Schüco pod hlavičkou silné značky certifikovanou kvalitou a vynikajícím designem. S udržitelnými výrobky chrání Schüco přírodní zdroje a přebírá tak zodpovědnost v oblasti životního prostředí.

Schüco - to je synonymum pro preciznost, zodpovědnost, bezpečnost, excelentní izolační vlastnosti, kvalitu a inovace

Společně s celosvětovou sítí partnerů z oblasti zpracování kovů, plastů a elektrotechniky, dále architektů, projektantů a investorů vytváří firma Schüco International KG udržitelné opláštění objektů, a to ve vzájemné harmonii lidských potřeb, přírody a technologií. Systémy pro okna, dveře a fasády z hliníku a plastu splňují vysoké požadavky na design, komfort a bezpečnost. Zároveň díky energetické efektivitě redukují emise CO2 a přispívají tak k šetření přírodních zdrojů.

Schüco dodává na míru šité produkty pro novostavby i modernizace, vždy individuálně přizpůsobené požadavkům zákazníků a klimatickým podmínkám. Všechny zúčastněné strany jsou v každé fázi výstavby podporovány komplexní nabídkou služeb. Společnost Schüco je spolu s 4.630 zaměstnanci a 12.000 partnerskými firmami aktivní ve více než 80 zemích světa. Výše obratu v roce 2015 dosáhla hodnoty 1,430 miliardy eur.

V dnešní době se značka Schüco stala jediným německým dodavatelem PVC profilů, který vyrábí PVC profily ryze ve svém výrobním závodě v Německu a nemá jiné výrobní závody v Polsku apod. Tím je garantovaná nejvyšší kvalita, kterou si Schüco pevně hlídá.

 

SCHÜCO = 100 % made In Germany

Made for more – firemní video

Schüco je zárukou inovačních okenních, dveřních a fasádních systémů, které splňují ty nejvyšší nároky kladené na design, komfort a bezpečnost a které nasazují měřítka v oblasti energetické účinnosti.

Nové firemní video ukazuje, že Schüco nabízí ještě mnohem více – Made for More.

Prohlédněte si toto video a nechte se inspirovat.