Veškerý úspěch našich produktů začíná pečlivým výběrem materálů

Veškerý použitý materiál a komponenty pocházejí od renomovaných a certifikovaných výrobců. Všechny naše výrobky dodáváme společně s prohlášením o vlastnostech. Jedná se o doložení vlastností výrobků, které jste si objednali. Tato prohlášení o vlastnostech vychází z renomovaných zkušebních laboratoří, ve kterých byly otestovány všechny námi vyráběné produkty. Z toho prohlášení dostanete doložené přesné parametry Vašich nových oken, dveří a posuvných systémů.

Profilový systém SCHÜCO

Okna, dveře a posuvné systémy vyrábíme z německého profilového systému Schüco. Zjistili jsme se, že dokonale zpracované produkty ze systémů Schüco jsou naprosto výjimečné. Robustnost, ale zároveň nadčasový vzhled dodá místnosti luxusu. Extrémně bezpečný, ale zároveň velmi elegantní. Vývoj pro budoucnost se odráží v nekončící životnosti. Velmi přesný a tak není ani prostor pro chyby, netěsnosti nebo tepelné úniky… a je toho mnohem víc.

Díky těmto vlastnostem je Schüco čelním dodavatelem a vývojářem okenních a dveřích systémů z hliníku a PVC. Schüco se stalo taky stálým inovátorem opláštění budov. Současně je podnik globálně kompetentním partnerem pro investory, architekty a zpracovatele. Není tedy pochyb, že je Schüco jedničkou na trhu v oblasti plastových a hliníkových profilových systémů.

Více informací naleznete na stránce O Schüco.

Kování Roto

Druhým úspěchem našich PVC produktů je použití kování značky Roto. Německý výrobce kování Roto, patří díky její technice stavebního kování na první místo v produkci kování pro okna a dveře v celosvětovém měřítku. Pro každý zvolený způsob otevření okenní výplně nabízí firma Roto odpovídající typ kování, a to nezávisle na tom, zdali se jedná o výplň otevíranou ven nebo dovnitř v provedení otevíravě sklopném, otevíravém, sklopném, posuvném, skládacím nebo „zdvižně“-posuvném. Stavební kování firmy Roto se za dlouhá desetiletí stalo v celosvětovém měřítku synonymem nepřetržitě inovovaného, individuálního a bezpečného systémového řešení. Na vývoji všech komponent se podílí tým konstruktérů a inženýrů, kteří patří ve svém oboru k těm nejlepším. Ve výsledku firma Roto patří k jedničce na trhu s okenním kováním. Co se týče kvality, nenalezneme na trhu rovnocennou konkurenci.

 

Vysoká úroveň zpracování

Vztah celé společnosti k vlastní výrobě a budování jedinečného know-how je zakořeněna hluboko v podstatě celé firemní filozofie.

Jak čas plyne, vyvíjí se nové trendy a potřeby zákazníků mohou být diametrálně odlišné od potřeb před 10 lety. Vývoj nových technologií a nových materiálů se uhání různými směry a je na každém výrobci a prodejci oken a dveří, jakým směrem se vydá.

My jsme se rozhodli jít směrem, který bude zcela odpovídat naším představám o fungování naší společnosti. Jelikož jsme rodinná společnost, je nezbytné abychom vkládali náš odkaz přímo do našich produktů s vysokým důrazem na potřeby zákazníků, a to nejen dnešní doby, ale i zítřka. Nahlížíme do budoucích představ a trendů a již dnes můžeme říci, že spolehlivě uspokojujeme poptávku nevšednosti a nadčasovosti.

Nic méně pro precizní výsledky a maximální výkony našich produktů je základem výrobní technologie, která bude na té nejvyšší úrovni. Společně s naším dlouholetým know-how dnes dosahujeme špičkových výsledků. Více informací naleznete zde.