Vlastnosti našich produktů

Veškerý úspěch našich produktů začíná pečlivým výběrem materálů

Veškerý použitý materiál a komponenty pocházejí od renomovaných a certifikovaných výrobců. Všechny naše výrobky dodáváme společně s prohlášením o vlastnostech. Jedná se o doložení vlastností výrobků, které jste si objednali. Tato prohlášení o vlastnostech vychází z renomovaných zkušebních laboratoří, ve kterých byly otestovány všechny námi vyráběné produkty. Z toho prohlášení dostanete doložené přesné parametry Vašich nových oken, dveří a posuvných systémů.

Profilový systém SCHÜCO

Okna, dveře a posuvné systémy vyrábíme z německého profilového systému Schüco. Schüco je jedničkou na trhu v oblasti plastových a hliníkových profilových systémů. Úspěch společnosti Schüco je založen na inovacích, partnerství, preciznosti a zodpovědnosti. Schüco je čelním dodavatelem PVC-U systémů, ALU systémkompletního a je stálým inovátorem opláštění budov. Současně je podnik globálně kompetentním partnerem pro investory, architekty a zpracovatele. Dokonalosti dosahuje Schüco pod hlavičkou silné značky certifikovanou kvalitou a vynikajícím designem. S udržitelnými výrobky chrání Schüco přírodní zdroje a přebírá tak zodpovědnost v oblasti životního prostředí. Více informací o firmě Schüco…

V dnešní době se značka Schüco stala jediným německým dodavatelem PVC profilů, který vyrábí PVC profily ryze ve svém výrobním závodě v Německu a nemá jiné výrobní závody v Polsku apod. Tím je garantovaná nejvyšší kvalita, kterou si Schüco pevně hlídá.

Kování Roto

Druhým úspěchem našich produktů je použití kování značky Roto. Německý výrobce kování Roto, patří díky její technice stavebního kování na první místo v produkci kování pro okna a dveře v celosvětovém měřítku. Pro každý zvolený způsob otevření okenní výplně nabízí firma Roto odpovídající typ kování, a to nezávisle na tom, zdali se jedná o výplň otevíranou ven nebo dovnitř v provedení otevíravě sklopném, otevíravém, sklopném, posuvném, skládacím nebo „zdvižně“-posuvném. Stavební kování firmy Roto se za dlouhá desetiletí stalo v celosvětovém měřítku synonymem nepřetržitě inovovaného, individuálního a bezpečného systémového řešení. Na vývoji všech komponent se podílí tým konstruktérů a inženýrů, kteří patří ve svém oboru k těm nejlepším. Ve výsledku firma Roto patří k jedničce na trhu s okenním kováním. Co se týče kvality, nenalezneme na trhu rovnocennou konkurenci.

Málo kdo ví, že kvalitní kování nesplňuje jen vysoké nároky na dlouholetou funkčnost oken, dveří a posuvných systémů, ale splňuje i vysoké požadavky v otázce BEZPEČNOSTI. 

 

Vysoká úroveň zpracování

Jedním z našich hlavních cílů, je dosáhnout dokonalých výsledků při výrobě našich produktů. Dbáme tak na vysokou úroveň naší výroby, ve které nám pomahá více než 25 letá praxe a nejmodernější stroje. Plastová okna a dveře jsou vyráběna na nejmodernějších CNC strojích značky Hollinger / Federhenn, díky kterým je zaručena dokonalá přesnost, pevnost a začištění svárů, rychlá a precizní instalace kování a celkově hladký průběh výroby. Kvalita celé výroby je kontrolována vždy podle kvalitativních předpisů a doporučení společnosti Schüco. Tím dosahujeme dokonalého zpracování a dokážeme vyhovět i těm nejvyšším požadavkům.

Samozřejmostí je možnost nahlédnutí do výroby v Třemošné u Plzně. Rádi Vám osobně představíme průběh celé výroby.

 

Čeština