Volné pracovní pozice

Staňte se součástí společnosti, která si zakládá na poctivých produktech, prvotřídním servisu a férovém jednání.

V případě Vašeho zájmu prosím zasílejte své životopisy na: kariera@wellokna.cz

Těšíme se na nové kolegy a kolegyně.

Váš tým WELL OKNA.

V současné době hledáme vhodné kandidáty na tyto pozice:

Obchodní zástupce

Co Vám nabízíme?

  • Práci na HPP
  • Nadprůměrné finanční ohodnocení dle výsledků
  • Vzdělání v oboru plastových a hliníkových oken a dveří
  • Vzdělávání v obchodním jednání
  • Vysoká podpora od kolegů
  • Jsme mladý a rozvijící se obchodní tým
  • Vážíme si Vašich nových kreativních nápadů
  • Stravování zdarma nebo stravenky

Co Vás čeká?

  • Konzultační a poradenská činnost se zákazníky
  • Péče o stávající zákazníky
  • Zpracovávání kalkulací a smluv
  • Se znalostí německého jazyka – možnost práce pro německý trh

Co požadujeme?

  • Ochotu pomáhat lidem
  • Milý a lidský přístup k lidem
  • Smysl pro řád a pořádek
    • Bude třeba se řídit pravidly organizace obchodu
  • Prodejní schopnosti
  • Pečlivost, samostatnost, časovou flexibilitu
  • Uživatelskou dovednost s PC
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • Aktivní vyhledávání obchodních případů není vyžadováno!

Kalkulant / kalkulantka

Náplň práce:

    • Kalkulace PVC oken a dveří vč. doplňků a služeb
      • Program WELLOFFICE
    • Kalkulace ALU oken a dveří vč. doplňků a služeb
      • Program Schücal
  • Jedná se o podporu celého obchodního týmu.
  • Se znalostí německého jazyka – možnost kalkulace i pro německý trh

Požadujeme:

  • Pečlivost
  • Samostatnost
  • Případnou časovou flexibilitu
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Uživatelskou zručnost na PC

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Příjemné pracovní prostředí a mladý energický  kolektiv
  • Možnost profesního růstu
  • Vzdělání v oboru
  • Možnost vzdělávání v obchodní činnosti
  • Práci s prvotřídními produkty vlastní výroby
Čeština