Nezávazná poptávka Expresní okna do 5 prac. dnů Mám zájem o konzultaci Mám zájem o prohlídku výroby Mám zájem o brožuru

Corona CT 70 HT

ks_corona_ct_70_700x680.jpg
CT70 vchodove dvere.jpg

 

Technické parametry systému Corona CT 70 HT

Stavební hloubka 70 mm
Počet komor 3
Design Classic
Povrchové úpravy Dekorační fólie/AutomotiveFinish
Těsnění 2x dorazové
Tepelná prostupnost rámu Uf
1,5 - 1,4 W/m2.K
Tepelná prostupnost skla / výplně
1,1 - 0,5 W/m2.K
Celková tepelná prostupnost tepla Ud 1,3 - 0,89 W/m2.K
 

  

Schüco Corona CT 70 HT - Vzhled a funkce na celý život 

Kdo dnes renovuje, přestavuje nebo plánuje stavbu nového domu, má dnes zcela jiné možnosti, nežli tomu bylo ještě před několika lety. Výzkum a vývoj zdokonalily okenní techniku, a výrobní postupy šly natolik kupředu, že v současnosti jsou k dostání vysoce hodnotná okna za dostupnou cenu.

 

Vylepšená tepelná izolacedum.jpg

S dveřmi Schüco Corona CT 70 výrazně klesá spotřeba energií, což šetří Vaše výdaje a přispívá k ochraně drahocenného klimatu. Dobře patrné je to na řezu profilem: vícekomorová konstrukce profilu s pěti komorami a zvětšenou stavební hloubkou 70 mm vytváří základ pro vynikající tepelnou izolaci. Použitím obvodového dorazového těsnění a izolačního zasklení bylo dosaženo tepelněizolačních hodnot, které byly ještě před několika lety prakticky nepředstavitelné. A kromě toho si všimněte masivních ocelových výztuží v rámu a křídle. Ty zajišťují vysokou stabilitu a dlouhou životnost těchto oken. Veškeré kování je bezpečně ukotveno v ocelových výztužích umístěných po celém obvodu okna. I to přispívá k Vaší bezpečnosti a hodnotě Vašich dveří. Důležité přitom je, že dveře Schüco Corona CT 70 HT spolehlivě fungují i po mnoha letech stejně, jako při jejich instalaci.

 

Více bezpečnosti

Bezpečnost je jedna ze základních potřeb každého člověka. Především ve vlastním domě by se měl člověk cítit naprosto bezpečně. S dveřmi Schüco Corona CT 70 můžeme přispět k vytvoření pocitu bezpečí, neboť tato vyzrálá technika výrazně ztěžuje život všem nenechavcům. Zvětšení stavební hloubky, moderní technika uzamykacího mechanismu s hřibovitou hlavou a ocelová kování prakticky znemožňují vypáčení Vašich dveří. Ani navrtání kování se díky použití tvrzené oceli jen tak nepodaří. Proto budete stále naprosto v klidu.

 

 

Vyšší komfort bydlení

Nová okna zajistí dodatečný komfort bydlení. Jejich konstrukce a použité materiály poskytují velmi efektivní ochranu proti hluku. Vícestupňové těsnění navíc zadržuje účinky tlaku větru.

 

 

DesignautomotiveFinish.jpg

Tvarově působivý design dveří z profilů Schüco Corona CT 70 HT okouzlují svými nadčasovými liniemi a subtilními profilovými konturami. Přejímají formu řeči architektury a v důsledku ji podporují. Díky velkému počtu barevných a dřevěných dekorů lze vytvářet vlastní akcenty, a to nejen v interiéru. Také vzhled fasády může profitovat z bohaté barevné rozmanitosti a nejrůznějších možností barevného sladění okenních rámů a křídel. Při výběru barevného provedení oken, lze volit i z řady metalických barev AutomotiveFinish, které dodávají oknu moderní vzhled. více>>

 

  

Dveřní výplně a zasklení

Dveře vyrobená z profilů Corona CT 70 HT  lze osadit jak skly, tak dveřními výplněmi. Lze vybírat ze široké skály dveřních výplní od firmy Perito. více >>

 

 

Zhotovení na míruplastovaOkna.jpg

Všechny požadavky na plastové dveře v prvotřídní kvalitě předpokládají absolutní preciznost při zaměření, výrobě a zabudování. Neboť moderní dveře v současnosti plní podstatně více úkolů, a vedle moderních výrobních zařízení vyžadují také vyškolené odborné pracovníky, kteří se starají o kvalitu i toho posledního komponentu.

 

 
 

Přednosti dveří Corona CT 70 HT

Tepelné izolační vlastnosti:

standardní provedení s dvojsklem Ug 1,1 W/m2.K nebo dveřní výplní dosahuje hodnoty Ud 1,3 W/m2.K 
standardní provedení s trojsklem Ug 0,5 W/m2.K dosahuje hodnoty Ud 0,89 W/m2.K 

Možnost zasklení a výplně: Dveře lze osadit sklem či dveřní výplní Rodenberg.
Hloubka zasklívací drážky: 25 mm zapuštěné sklo zaručuje splnění požadavků na povrchovou teplotu a minimalizuje vznik kondenzační vody
Barvy: WELL OKNA poskytuje širokým výběrem barev a dekorů téměř neomezené možnosti provedení odpovídající moderní architektuře. 
Přirozeného vzhledu dřevěného dekoru lze docílit aplikací na hnědé profilové jádro. více >
Kování ROTO NT: povrchová úprava RotoSil s nanotechnologií vytváří bezchybnou a dlouhodobou ochranu s 10-ti letou garancí proti korozi, vyšší standardně dodávanou tříbodovou bezpečnost lze zvýšit na stupně WK2  až WK3 (12 bezpečnostních čepů), možnost osazení skrytými panty ROTO Designo

více >

 


 

 Zaujali Vás plastové dveře z profilového systému Schüco Corona CT 70? Sjednejte si osobní konzultaci a naši obchodní kontultanti Vám rádi tento produkt blíže představí. Budeme se na Vás těšit.