Nezávazná poptávka Expresní okna do 5 prac. dnů Mám zájem o konzultaci Mám zájem o prohlídku výroby Mám zájem o brožuru

Vlastnosti našich produktů

 

Veškerý úspěch našich produktů začíná pečlivým výběrem materálů

 

Veškerý použitý materiál a komponenty pocházejí od renomovaných a certifikovaných výrobců. Všechny naše výrobky dodáváme společně s prohlášením o vlastnostechJedná se o doložení vlastností výrobků, které jste si objednali. Tato prohlášení o vlastnostech vychází z renomovaných zkušebních laboratoří, ve kterých byly otestovány všechny námi vyráběné produkty. Z toho prohlášení dostanete doložené přesné parametry Vašich nových oken, dveří a posuvných systémů.

 

 

Profilový systém SCHÜCO

 

 

Okna, dveře a posuvné systémy vyrábíme z německého profilového systému Schüco. Schüco je jedničkou na trhu v oblasti plastových a hliníkových profilových systémů. Úspěch společnosti Schüco je založen na inovacích, partnerství, preciznosti a zodpovědnosti. Schüco je čelním dodavatelem PVC-U systémů, ALU systémkompletního a je stálým inovátorem opláštění budov. Současně je podnik globálně kompetentním partnerem pro investory, architekty a zpracovatele. Dokonalosti dosahuje Schüco pod hlavičkou silné značky certifikovanou kvalitou a vynikajícím designem. S udržitelnými výrobky chrání Schüco přírodní zdroje a přebírá tak zodpovědnost v oblasti životního prostředí. Více informací o firmě Schüco...

 

V dnešní době se značka Schüco stala jediným německým dodavatelem PVC profilů, který vyrábí PVC profily ryze ve svém výrobním závodě v Německu a nemá jiné výrobní závody v Polsku apod. Tím je garantovaná nejvyšší kvalita, kterou si Schüco pevně hlídá.

 

 

 

Kování Rotoroto-logo.jpg

 

Druhým úspěchem našich produktů je použití kování značky Roto. Německý výrobce kování Roto, patří díky její technice stavebního kování na první místo v produkci kování pro okna a dveře v celosvětovém měřítku. Pro každý zvolený způsob otevření okenní výplně nabízí firma Roto odpovídající typ kování, a to nezávisle na tom, zdali se jedná o výplň otevíranou ven nebo dovnitř v provedení otevíravě sklopném, otevíravém, sklopném, posuvném, skládacím nebo „zdvižně“-posuvném. Stavební kování firmy Roto se za dlouhá desetiletí stalo v celosvětovém měřítku synonymem nepřetržitě inovovaného, individuálního a bezpečného systémového řešení. Na vývoji všech komponent se podílí tým konstruktérů a inženýrů, kteří patří ve svém oboru k těm nejlepším. Ve výsledku firma Roto patří k jedničce na trhu s okenním kováním. Co se týče kvality, nenalezneme na trhu rovnocennou konkurenci. 

 

Málo kdo ví, že kvalitní kování nesplňuje jen vysoké nároky na dlouholetou funkčnost oken, dveří a posuvných systémů, ale splňuje

i vysoké požadavky v otázce BEZPEČNOSTI. 

 

 


 

vyrobaFB.jpg

 

Vysoká úroveň zpracování

Jedním z našich hlavních cílů, je dosáhnout dokonalých výsledků při výrobě našich produktů. Dbáme tak na vysokou úroveň naší výroby, ve které nám pomahá více než 25 letá praxe a nejmodernější stroje. Plastová okna a dveře jsou vyráběna na nejmodernějších CNC strojích značky Hollinger / Federhenn, díky kterým je zaručena dokonalá přesnost, pevnost a začištění svárů, rychlá a precizní instalace kování a celkově hladký průběh výroby. Kvalita celé výroby je kontrolována vždy podle kvalitativních předpisů a doporučení společnosti Schüco. Tím dosahujeme dokonalého zpracování a dokážeme vyhovět i těm nejvyšším požadavkům.

 

 
Samozřejmostí je možnost nahlédnutí do výroby v Třemošné u Plzně. Rádi Vám osobně představíme průběh celé výroby.

 

 

 

 

izos -logo.jpg roto-logo schuco logo.jpg AGC