Představujeme Vám nový komunikační dveřní systém Schüco DCS TouchDisplay. Je dobré vědět, že i po stránce komfortu a bezpečnosti lze nové vchodové dveře vybavit zcela dle Vašich individuálních potřeb a požadavků. V této oblasti Vám nabízíme převratné inteligentní systémové řešení, které zvýší kvalitu Vašeho života, bydlení a zvýší bezpečnost a hodnotu Vaší nemovitosti.

Komunikační systém TouchDisplay se vyznačuje vysokou funkčností v moderním designu. Spojuje styl s komfortem a bezpečností. Tento komunikační dveřní systém v sobě skrývá efektivní kontrolu oprávnění vstupu pomocí zadávání kódu, videokameru s pohýbovým senzorem, sadu mikrofonů pro co nejkvalitnější zvuk , libovolný počet zvonků a číslo Vašeho domu.

Celý systém je zabezpečený jak proti fyzickému útoku, tak proti snahám o manipulaci přes počítačovou síť. Schüco DCS TouchDisplay lze jednoduše namontovat přímo do dveřní výplně či do zdi. Schüco Door Control System TouchDisplay dostal ocenění If Product Design Award a Reddot Design Award za vynikající designový výrobek.

Přijďte si vyzkoušet DCS TouchDisplay k nám na prodejnu do Třemošné u Plzně a poznejte výhody tohoto systému na vlastní oči.

Základní funkce DCS TouchDisplay

TouchDisplay03
Pokud před dveřmi nikdo není, na obrazovce komunikačního zařízení svítí číslo Vašeho domu.
TouchDisplay04
Jakmile integrovaná kamera zaznamená pohyb v blízkosti dveří, na obrazovce se zobrazí seznam zvonků. Počet zvonků je neomezený a ke každému zvonku lze přiřadit například obrázek, fotku, či logo firmy.
TouchDisplay05
Kliknutím na jeden ze zvonků voláme (zvoníme) obyvateli objektu, bytu či kanceláře. Obyvetel objetu komunikuje přes interní jednotku na zdi či smartphone, a to i mimo objekt.
TouchDisplay06
Jste li obyvatelem objektu, jednoduchým gestem na dotykové obrazovce zobrazíte číselnou klávesnici, pomocí které zadáte svůj přístupový kód.

Číslo domu je v základním nastavení na černém pozadí s bílými číslicemi. Tato čísla se dají zobrazovat jak v horizontálním rozložení, tak vertikálním. Nemusíme se tedy bát, že delší číslo domu bude příliš mále, nebo že se nevejde do velikosti obrazovky. Číslo domu si lze upravit čistě podle Vaší fantazie. Jednoduchými kroky se lze k tomuto systému připojit přes Váš počítač a nahrát obrázek s číslem domu tak, jak se Vám bude líbit.

Správa zvonků je také velmi jednoduchá. Seznam se jmény lze snadno nastavit pomocí počítače. Ke každému jménu lze nahrát jakýkoliv obrázek. Toto můžeme využít i v kancelářských budovách, kdy jednotlivé seznamy budou představovat názvy firem, ke kterým lze připojit jejich logo.

Celý systém je připojen do počítačové sítě objektu. To přináší mnoho zajímavých výhod. Lze snadno spravovat DCS TouchDisplay přímo přes počítač z Vaší domácí nebo firemní počítačové sítě. To znamená, že stačí být doma připojený do počítačové sítě a ve vašem internetovém vyhledávači zadáte příslušnou adresu – dostanete se přímo do správy komunikačního systému. Vzhledem k bezpečnosti je samozřejmostí i uživatelský přístupový kód. Další výhodou připojení do sítě je, snadné zapojení interní jednotky pro komunikaci. Nemusíme tedy řešit umístění této jednotky, stačí ji připojit kamkoli, kde je přístup do počítačové sítě.

Komunikace a bezpečnost

Nejsnazší variantou, jak komunikovat s návštěvníky přede dveřmi, je použití interní komunikační jednotky. Tato jednotka je pevně připevněná na zdi. Jak už bylo výše zmíněno, celý systém je připojený do počítačové sítě, popřípadě do internetu. Díky tomuto řešení lze komunikovat s návštěvníky odkudkoli z objektu i mimo něj. To lze provádět za pomoci zařízení jako jsou IP telefony, desktopové počítače, notebooky, tablety, anebo smartphony. Lze tedy otevřít dveře každému, kdo nemá klíče či přístupový kód. Například si děti zapomenou klíče doma, chcete otevřít kamarádovi, než se vrátíte domů, přijdou na návštěvu prarodiče a vy ještě nejste doma…. Počet situací, kdy se Vám tento systém může hodit, je nespočet.

Celý systém je zároveň zabezpečený, a to jak proti fyzickým útokům, tak útokům přes počítačovou síť. Dotyková obrazovka s integrovaným mikrofonem, reproduktorem a kamerou lze vymontovat pouze speciálním nástrojem. I přes to systém rozpozná neoprávněný pokus o vloupání a okamžitě se spustí alarm a dojde k odpojení celého systému od zámku dveří a počítačové sítě. Komunikace mezi jednotlivými komponenty tohoto systému je šifrovaná, tím pádem je nemožný útok za pomoci počítačové sítě.

Rozmanité možnosti komunikace