Technické parametry ADS 75 SimplySmart

Stavební hloubka 75 mm
Design Classic
Povrchové úpravy Mat, Lest, Structure
Barva izolátoru Černá nebo ve zvolené barvě
Těsnění 2x dorazové
Tepelná prostupnost rámu Uf 1,6 W/m2.K
Tepelná prostupnost skla a výplně 1,1 – 0,5 W/m2.K
Celková tepelná prostupnost tepla Uw 1,4 – 0,9 W/m2.K

Výhody hliníkových vchodových dveří Schüco ADS 75 SimplySmart

  • Vysoká stabilita a odolnost

  • Vysoká míra bezpečnosti až do třídy RC2

  • Dvě úrovně těsnění

  • Záruka dlouholeté funkčnosti díky robustní konstrukci

  • Velmi dobré tepelně izolačními vlastnosti

  • Vhodné pro nízkoenergetické a komerční budovy

Schüco AWS 75 SimplySmart - Design vytvořený podle vlastního vkusu

Individualita zdůrazněná ještě než se vejde do domu.

Schüco Vám nabízí možnost zkombinovat tvar, barvu a vybavení domovních dveří dle Vašich osobních požadavků. Tím lze každému objektu propůjčit nezaměnitelný styl – Váš vlastní.

Opticky perfektní design dveří vzniká vzájemně sladěnou kombinací dveřního rámu, dveřního křídla a dveřní výplně. Dveřní výplň, která je vsazena do rámu pohyblivého dveřního křídla, je přitom nejdůležitějším stylovým designovým prvkem, kterým můžete prostřednictvím široké škály tvarů a barev – svým dveřím propůjčit nezaměnitelný charakter.

Ať již chcete vytvořit jakýkoliv vzhled, Schüco Vám nabízí prakticky neomezený výběr barevných variant: od eloxovaných povrchů a RAL barvy až k metalickým strukturám. Dalších zajímavých designových řešení můžete dosáhnout rozdílným barevným provedením dveřních rámů a výplní z vnitřku a vnějšku.

 

Zaručená bezpečnost

Domovní dveře Schüco dokonale zabezpečí Váš dům. A to díky moderní technice, která je neviditelná, ale přitom velmi účinná. Automatické uzamykací a kontrolní systémy zabezpečí Vaše domovní dveře zcela podle Vašich osobních představ a potřeb.

Abyste se mohli doma cítit kdykoliv příjemně a bezpečně, vyplatí se hned od počátku investovat do vlastního zabezpečení. Schüco nabízí nejmodernější uzamykací systémy a nejrůznější příslušenství, se kterým si můžete své vstupní dveře přizpůsobit osobním bezpečnostním požadavkům. Jak odolné jsou domovní dveře proti
vloupání, poznáte podle třídy odolnosti RC (BT), která je definována evropskými normami. Schüco Vám pro domovní dveře nabízí zabezpečovací prvky v odolnosti až RC3 (BT3). Policie doporučuje u domovních dveří třídu odolnosti 2. Nechte si odborně poradit od Vaší nejbližší partnerské firmy společnosti Schüco, která Vám
ochotně sestaví nejvhodnější zabezpečovací sestavu.