Technické parametry systému LIVING 82

Stavební hloubka 82 mm
Počet komor 7
Design Classic
Povrchové úpravy Dekorační fólie/AutomotiveFinish / TopAlu
Těsnění 2x dorazové, 1x středové
Tepelná prostupnost rámu Uf 0,96 W/m2.K
Tepelná prostupnost skla Ug 1,1 – 0,5 W/m2.K
Celková tepelná prostupnost tepla Uw 1,1 – 0,74 W/m2.K

Proč dát přednost oknům Schüco LIVING?

  • Velmi vysoká úspora energie - vhodné i do pasivních domů

  • Nadstandardní bezpečnost již ve standardním provedení (možnost zvýšení do bezpečnostní třídy RC3)

  • Inovativní těsnění zaručující maximální životnost

  • Standardně thermo-vložka pod spodní hranou skla (eliminace nejrizikovějšího místa v úniku tepla)

  • Možnost šedého a karamelového jádra

  • Přes 70 barev a dekorů

  • Schüco = 100 % made in Germany

  • Vyrobeno v naší výrobě, která patří mezi nejmodernější v ČR

Nestárnoucí těsnění pro maximální životnost

Moderní plastová okna v současnosti vykazují životnost delší než 30 let. Bezvadné, pokud tak dlouho budou fungovat i všechny ostatní komponenty – jako například okenní těsnění. Neboť právě to významně přispívá k zachování funkčnosti oken. S okny Schüco Livlng získáte tu nejvyšší kvalitu až do posledního detailu: je v nich integrováno vysoce jakostní těsnění z EPDM. EPDM je těsnicí materiál extra třídy a díky jeho vynikajícím vlastnostem nachází uplatnění v mnoha nejrůznějších oblastech, jako např. v medicíně, v leteckém či automobilovém průmyslu. U oken Schüco LivIng  se těsnění EPDM vyznačuje perfektní těsnící účinností s vynikající tvarovou pamětí, která garantuje skvělou těsnost po celou dobu životnosti vašeho okna.

Díky použití této nové technologie těsnění a modernímu automatickému sváření v naší výrobě, Vám garantujeme maximální těsnost i v kritických rohových partiích oken. Pro Vás to znamená především komfort bydlení s dobrým pocitem.

Energetická úspora nejen pro pasivní domy

 

Teplo zůstává uvnitř a zima venku Sedm komor uvnitř rámového profilu zajišťuje velmi vysokou tepelnou izolaci až na úrovni pasivního domu, která dosud byla bez nákladných doplňkových opatření prakticky nemyslitelná. Pokud svá původní stará okna vyměníte za okna Schüco Livlng, výrazně snížíte svou dosavadní energetickou bilanci.

Vynikající tepelněizolační vlastnosti dělají z oken Schüco Livlng skutečně exklusivní a komfortní obytná okna, neboť teplota na vnitřní straně rámů neklesá ani za nejtužších zimních podmínek citelně pod pokojovou teplotu. Tím je trvale a účinně bráněno tvorbě průvanu a srážení vlhkosti. Přes prosklenou plochu navíc neuniká prakticky žádné teplo, nýbrž drahocenná sluneční energie.

Infračervený termografický snímek jasně ukazuje, v jakých místech domu dochází k nekontrolovatelné ztrátě energie. Červená značí tepelnou, tudíž energetickou ztrátu.

Po svědomité instalaci nových oken ze systému Schüco LivIng dokazuje termografie vysoký energetický výnos této investice. Původní energetická ztráta byla téměř bezezbytku eliminována.

Originalita patrná na první pohled

Okna Schüco Livlng v sobě spojují funkčnost a nadčasový design. Harmonická souhra s nejrůznějšími tvary a barevnými variacemi propůjčuje každému domovu nezaměnitelný ráz.

Schüco Living se přizpůsobuje trendům moderní architektury. V posledních letech je velmi vysoký zájem o okna v mnoho šedých odstínech. Proto je tento profilový systém k dostání i se šedým jádrem. V dřevěných dekorech se okna dodávají v žíhavém odstínu karamelu. To dodává oknu harmonický vzhled i při otevření.

Pro Vaší spokojenost nabízíme přes 70 povrchových úprav
Vyberte si tu svou

Schüco LivIng: Nepřetržitý pocit jistoty | Bezpečnost na prvním místě

 

Jednou z neodmyslitelných vlastností každého okna a dveří by měla být míra bezpečnosti. Málo kdo ví, že se zloději do objektu dostávají vypáčením oken. Stačí k tomu šroubovák a 5 vteřin.

Abyste byli s jistotou v bezpečí, již v základu okna a balkónové dveře vybavujeme 3 celokovovými bezpečnostními uzávěry proti vypáčení.

K vysoké bezpečnosti oken a dveří výrazně přispívá i vyzrálá technologie Schüco. Ta podstatně ztěžuje život všem zlodějům a nenechavcům. Vedle samotné vysoké odolnosti plastového materiálu se plastový okenní systém Schüco Livlng vyznačuje také nadprůměrnou stavební hloubku s velmi hluboko uloženým kováním. Zloději tak mají značný problém s nalezením vhodného místa pro nasazení šroubováku, páčidla. Moderní technika uzamykacího mechanismu s hřibovitou hlavou a ocelové kování prakticky znemožňuje vypáčení. Ani navrtání kování se díky použití tvrzené oceli jen tak nepodaří. To vše ve standardu.

Zjistěte více o bezpečnosti v našem článku!

Schüco LivIng – 100 % made in Germany

Existuje mnoho dobrých důvodů, proč se rozhodnout pro plastová okna Schüco LivIng. Jedním z nich je přesvědčivá kvalita systém Schüco. Všechny plastové systémy Schüco jsou vyvíjeny a vyráběny výhradně v Německu, v pobočce Weißenfels. Používaný plast splňuje nejvyšší jakostní požadavky, je ekologický, stabilizovaný, na bázi vápníku-zinku, odolný proti vůči působení světla a povětrnostním vlivům, odolný rázu a trvale stálý i za vyšších teplo. Kování Roto je opatřeno antikorozním povrchem a garantuje dlouho letou funkci. Náklady na údržbu a servis u oken Schüco LivIng se tak redukují na minimum.