Technické parametry shrnovacích dveří

Stavební hloubka 82 mm
Počet komor 6 – 7
Provedení 3 a více dílné provedení
Počet těsnění 2 x dorazové, 1x středové
Design Classic
Povrchové úpravy Dekorační fólie/AutomotiveFinish / TopAlu
Profilový systém Balkónový systém Schüco LivIng
Tepelná prostupnost rámu Uf 1,1  – 0,76 W/m2.K
Tepelná prostupnost skla Ug 1,1 – 0,5 W/m2.K
Celková tepelná prostupnost tepla Uw 1,2 – 0,68W/m2.K

Výhody shrnovacích dveří

  • Umožňuje otevření celého posuvného systému

  • Lze vyrobit až ze 4 dílů

  • Jedno křídlo klasicky otavíravé (pro běžný provoz), zbytek křídel je shrnovací pro maximální propojení interiéru s exteriérem

Shrnovací dveře (FST)

Charakteristickou vlastností těchto posuvných dveří je ta, že lze zcela otevřít celý prostor, zatím co u klasických posuvných dveří zůstává vždy jedna půlka fixně zavřená. Lze tedy plně propojit interiér a exteriér, a to během pár vteřin.

Celý systém těchto posuvných dveří se skládá z klasicky otevíravého křídla pro běžné používání a z jednotlivých křídel, která lze shrnout jako harmoniku ke straně. Tím otevřeme celý prostor.

Systém posuvných dveří FST je vyroben ze staticky pevných balkónových profilů Schüco LivIng. Proto lze dosáhnout i těch nejlepších tepelně izolačních vlastností, které nabízejí profilové systémy pro pasivní domy.

Zvolením shrnovacích dveří získáte nebývalé propojení interiéru s exteriérem. Velmi nezvyklá a o to více nápaditá varianta terasových dveří, dodá Vašemu domu jedinečný lesk. Lze vyhotovit i velmi velké formáty, které jsou konstruovány tak, že nemusíte mít strach o bezstarostnou a dlouholetou funkci.