Venkovní stínění a regulace světla namíru

Venkovní žaluzie HELLA nejsou pouze stínícím zařízením – regulují a dávkují denní světlo podle potřeb uživatele. Poskytují tak pohodlí v obytném prostoru a v pracovním prostředí vytvářejí ideální podmínky pro práci. Kromě regulace světla mají vliv i na vnitřní klima, protože odrážejí sluneční teplo, v létě tím výrazně přispívají k tepelné izolaci.

Venkovní žaluzie HELLA s kvalitními lamelami C, S a Z poskytují dokonalé světlo – podle potřeby od příjemně jasného až téměř úplné zastínění.

Lamely tvaru S

Domykavá venkovní žaluzie AR 63 S

S modelem AR 63 S ECN® nabízí HELLA štíhlou venkovní žaluzii s olemovanými lamelami tloušťky 0,45 mm a šířky 63 mm. Lamely mají tvar S a kromě ochrany před sluncem, horkem a nežádoucími pohledy poskytují i optimální zatemnění místnosti. Patentovaný pásek s klipy a nerezovými sponami z ušlechtilé oceli (ECN®), který spojuje lamely, umožňuje tvorbu přesně definovaného balíku, dokonalé naskládání smyček a tím pádem minimální výšku balíku. AR 63 S ECN® je vedena lankem nebo lištami a ovládána klikou nebo motorem.

Domykavá venkovní žaluzie AR 92 S

S modelem AR 92 S ECN® nabízí HELLA kvalitní venkovní žaluzii s olemovanými lamelami tloušťky 0,45 mm a šířky 92 mm. Lamely mají tvar S a kromě ochrany před sluncem, horkem a nežádoucími pohledy poskytují i optimální zatemnění místnosti. Patentovaný pásek s klipy a nerezovými sponami z ušlechtilé oceli (ECN®), který spojuje lamely, umožňuje tvorbu přesně definovaného balíku, dokonalé naskládání smyček a tím pádem minimální výšku balíku. AR 92 S ECN® je vedena lankem nebo lištami a ovládána klikou nebo motorem.

Domykavá venkovní žaluzie AR 92 S, odolná proti větru

S modelem AR 92 S ECN® WS nabízí HELLA robustní venkovní žaluzii s olemovanými lamelami, tloušťky 0,45 mm a šířky 92 mm, lamely mají tvar S. Kromě ideální ochrany před sluncem, horkem a nežádoucími pohledy nabízí model optimální zatemnění místnosti a navíc vynikající odolnost proti větru. Vedle kombinovaného vedení lankem a lištami zabezpečují ochranu proti větru dotížená spodní lišta, držáky lanka se dvěma pružinami a dodatečná lanka až do síly větru 22 m/s (v závislosti na šířce žaluzie). Patentovaný pásek s klipy a nerezovými sponami z ušlechtilé oceli (ECN®) umožňuje tvorbu přesně definovaného balíku, dokonalé naskládání smyček a tím pádem minimální výšku balíku. AR 92 S ECN® WS je vedena lankem nebo lištami a ovládána klikou nebo motorem.

Lamely tvaru Z

Domykavá venkovní žaluzie AR 63 Z

S modelem AR 63 Z ECN® nabízí HELLA štíhlou venkovní žaluzii s olemovanými lamelami tloušťky 0,45 mm a šířky 63 mm. Lamely mají tvar Z a kromě ochrany před sluncem, horkem a nežádoucími pohledy poskytují i optimální zatemnění místnosti. Patentovaný pásek s klipy a nerezovými sponami z ušlechtilé oceli (ECN®), který spojuje lamely, umožňuje tvorbu přesně definovaného balíku, dokonalé naskládání smyček a tím pádem minimální výšku balíku. AR 63 Z ECN® je vedena lankem nebo lištami a ovládá se klikou nebo motorem.

Domykavá venkovní žaluzie AR 92 Z

S modelem AR 92 Z ECN® nabízí HELLA kvalitní venkovní žaluzii s olemovanými lamelami tloušťky 0,45 mm a šířky 92 mm. Lamely mají tvar Z a kromě ochrany před sluncem, horkem a nežádoucími pohledy poskytují i optimální zatemnění místnosti. Patentovaný pásek s klipy a nerezovými sponami z ušlechtilé oceli (ECN®), který spojuje lamely, umožňuje tvorbu přesně definovaného balíku, dokonalé naskládání smyček a tím pádem minimální výšku balíku. AR 92 Z ECN® je vedena lankem nebo lištami a ovládána klikou nebo motorem.

Domykavá venkovní žaluzie AR 92 Z, odolná proti větru

S modelem AR 92 Z ECN® WS nabízí HELLA robustní venkovní žaluzii s olemovanými lamelami, tloušťky 0,45 mm a šířky 92 mm, lamely mají tvar Z. Kromě ideální ochrany před sluncem, horkem a nežádoucími pohledy nabízí model optimální zatemnění místnosti a navíc vynikající odolnost proti větru. Vedle kombinovaného vedení lankem a lištami zabezpečují ochranu proti větru dotížená spodní lišta, držáky lanka se dvěma pružinami a dodatečná lanka až do síly větru 22 m/s (v závislosti na šířce žaluzie). Patentovaný pásek s klipy a nerezovými sponami z ušlechtilé oceli (ECN®) umožňuje tvorbu přesně definovaného balíku, dokonalé naskládání smyček a tím pádem minimální výšku balíku. AR 92 Z ECN® WS je vedena lankem nebo lištami a ovládána klikou nebo motorem.

Lamely tvaru C

Domykavá venkovní žaluzie ARO 65 C

S modelem ARO 65 nabízí HELLA štíhlou venkovní žaluzii s olemovanými lamelami ve tvaru C tloušťky 0,45 mm a šířky 65 mm. Model má téměř nehlučnou ochranu proti větru a HELLA fixování žebříčku inteligentním olemovaným děrováním OMEGA, které spojuje lamely. Olemované děrování lamel chrání tažné pásky. ARO 65 je vedena lankem nebo lištami a ovládá se klikou nebo motorem. Na přání je venkovní žaluzie ARO 65 k dostání i s funkcí regulace dopadu světla.

Domykavá venkovní žaluzie ARO 80 C

S modelem ARB 80 nabízí HELLA kvalitní venkovní žaluzii s olemovanými lamelami ve tvaru C tloušťky 0,45 mm a šířky 80 mm. Model má téměř nehlučnou ochranu proti větru a HELLA fixování žebříčku inteligentním olemovaným děrováním OMEGA, které spojuje lamely. Olemované děrování lamel chrání tažné pásky. ARB 80 je vedena lankem nebo lištami a ovládá se klikou nebo motorem. Na přání je venkovní žaluzie ARB 80 k dodání i s funkcí regulace dopadu světla.

Domykavá venkovní žaluzie ARO 80 C, odolná proti větru

S modelem ARB 80 WS nabízí HELLA robustní venkovní žaluzii s olemovanými lamelami, tloušťky 0,45 mm a šířky 80 mm, lamely mají tvar C. Kromě ochrany před sluncem, horkem a nežádoucími pohledy nabízí žaluzie navíc maximální stabilitu ve větru. Vedle kombinovaného vedení lankem a lištami zabezpečují ochranu proti větru dotížená spodní lišta, držáky lanka se dvěma pružinami a dodatečná lanka až do síly větru 20 m/s (v závislosti na šířce žaluzie). ARB 80 se může ovládat klikou nebo motorem. Na přání je venkovní žaluzie ARB 80 k dispozici i s funkcí regulace dopadu světla.

Venkovní žaluzie pro Vás vyrábí Rakouský výrobce