Technické parametry AWS 75.SI

Stavební hloubka 75 mm
Design SI (Super​ Insulation)
Povrchové úpravy RAL, dekor fólie
Barva izolátoru Černá nebo ve zvolené barvě
Těsnění 2x dorazové, 1x středové
Tepelná prostupnost rámu Uf 1,2 W/m2.K
Tepelná prostupnost skla Ug 1,1 – 0,5 W/m2.K
Celková tepelná prostupnost tepla Uw 1,2 – 0,82 W/m2.K

Výhody hliníkových oken Schüco AWS 75.SI

  • Harmnický vzhled s úzkými pohledovými šířkami

  • Vysoká míra bezpečnosti až do třídy RC3

  • Tří úrovně těsnění

  • Vysoká zvukotěsnost a odolnost proti bočnímu větru a dešti

  • Výborné tepelně izolačními vlastnosti

  • Vhodné pro nízkoenergetické

Schüco AWS 75.SI - Rozmanité možnosti vzhledu, vysoká stabilita a dlouhá životnost

Estetika tvaru, barvy a funkčnosti

Šarm jednoduchosti spočívá v redukci na to nejnutnější, ovšem se zachováním funkčnosti. Nejlepším příkladem je kompletně skryté kovaní Schüco AvanTec, díky kterému bylo možno vypustit panty v prostoru napojeni na konstrukci a vytvořit tak velmi úzké pohledové profily. Snadno a elegantně lze realizovat také velké okenní formáty a vysoká těžká křídla. Jediným viditelným prvkem kovaní Schüco AvanTec je tak okenní klika. Svébytný vzhled domu je samozřejmě ovlivněn také výběrem barevného provedení. Naše hliníková okna se dokáží přizpůsobit jakémukoliv barevnému požadavku: od klasického práškového laku až po eloxované či samočistící povrchy. Okenní profily lze dodat i dvoubarevné, takže vnitřní stranu lze přizpůsobit Vašemu barevnému řešeni interiéru a vnější stranu pak fasádě domu.

Integrovaná bezpečnost

Bezpečnost podle standardů Schüco není žádnou náhodou, nýbrž výsledkem vyzrálých technologií, které v sobě zahrnuji také estetické aspekty. Koneckonců více bezpečnosti by nemělo jít na vrub kvality designu. Skryté kování Schüco AvanTec nabízí nejen architektonickou volnost, nýbrž také vysoký stupeň základního zabezpečení. Instalaci doplňujících bezpečnostních uzamykacích prvků lze u oken zvýšit odolnost proti vloupání až třídy 3 (RC3); podrobnější informace naleznete na stránce o bezpečnosti.

Další stupeň zabezpečeni poskytuji uzamykatelné kliky v designu Schüco. A pokud Vám nestačí běžný bezpečnostní profil, můžete využit integrované elektronické kontroly uzamčení s potvrzovací funkcí při opouštění domu. Tím lze individuálně zvýšit požadovanou bezpečnost.

Můžete vybírat ze dvou variant křídel