Technické parametry AWS 90.SI

Stavební hloubka 90 mm
Design Classic / BS (Block System)
Povrchové úpravy Mat, Lesk, Structure
Barva izolátoru Černá nebo ve zvolené barvě
Těsnění EPDM dorazové, středové
Tepelná prostupnost rámu Uf 1,0 W/m2.K
Tepelná prostupnost skla Ug 1,1 – 0,5 W/m2.K
Celková tepelná prostupnost tepla Uw 1,2 – 0,76 W/m2.K

Výhody hliníkových oken Schüco AWS 90.SI

 • Velmi vysoká úroveň statiky

 • Vysoká míra bezpečnosti až do třídy RC3

 • Dve až tři úrovně EPDM těsnění

 • Vysoká zvukotěsnost a odolnost proti bočnímu větru a dešti

 • Excelentní tepelně izolačními vlastnosti

 • Vhodné pro nízkoenergetické a pasivní domy

Hliníková okna Schüco AWS 90 - Vyzrálá technologie pro nízkoenergetické bydlení

Náš nejvyšší standard – okenní systémy Schüco se stavební hloubkou 90 mm spojuje výhody hliníku s maximální tepelnou izolací. Realizovat s nimi lze udržitelná a designově zaměřená architektura

Investice do nového hliníkového energetického standardu značky Schüco se – z hlediska stále rostoucích cen energie – zcela jistě vyplatí, neboť tato hliníková okna splňují nejvyšší požadavky tepelné izolace. Hliníková okna Schüco přitom v ničem nezaostávají za dřevěnými či plastovými okny. Tepelná izolace systému AWS 90.SI+ na úrovni pasivního domu nebo splnění budoucích energetických standardů, Schüco v Evropě nasazuje zcela nová měřítka. Vysoce izolovaný systém SI (Super Insulation) je srovnatelný s vícekomorovými plastovými okny, přičemž hliník nabízí ještě výhody dlouhé životnosti a atraktivního designu.

Inovační, pěnou doplněné izolátory, velkoobjemové středové a zasklívací těsnění, to vše zajišťuje konstrukci profilů, která vede k drastické úspoře energií. Díky těmto vynikajícím tepelně-izolačním vlastnostem může být okenní plocha klidně podstatně větší, s větším množstvím světla a menšími tepelnými ztrátami.

Integrovaná bezpečnost

Nepřetržitý pocit jistoty. Zabezpečení značky Schüco není jen dobrý pocit, je to jistota. S inovační technikou, která není vidět, ale funguje. Okna se dají automaticky uzavírat a uzamykat, a to i na dálku prostřednictvím mobilu nebo PC.

Bezpečnost podle standardů Schüco není žádnou náhodou, nýbrž výsledkem vyzrálých technologií, které v sobě zahrnuji také estetické aspekty. Koneckonců více bezpečnosti by nemělo jít na vrub kvality designu. Skryté kování Schüco SimplySmart nabízí nejen architektonickou volnost, nýbrž také vysoký stupeň základního zabezpečení. Instalaci doplňujících bezpečnostních uzamykacích prvků lze u oken zvýšit odolnost proti vloupání až třídy 3 (RC3); podrobnější informace naleznete na stránce o bezpečnosti.

Vzhled podle Vašich představ

Existuje mnoho dobrých důvodů proč

Existuje spousta dobrých důvodů, proč se rozhodnout pro hliníková okna z programu systémové techniky Schüco.
 • Vynikající tepelná izolace
 • Nadčasový design
 • Vyšší bezpečnost již ve standardu
 • Zvyšování hodnoty objektu a komfortu bydlení
 • Bezúdržbový hliníkový materiál s dlouhou životností
Úspora energií se skvěle tepelně izolovanými okenními profily, elektrické ovládání oken, standardně skryté kování či široká škála povrchových úprav (včetně samočisticích povrchů), to vše dělá z hliníkových oken Schüco propagátora nových směrů v okenní branži.