Společnost WELL spol. s r.o. byla založena, jako jeden z prvních výrobců oken, v listopadu roku 1991. Od té doby patří mezi nejvýznamnější výrobce oken a dveří nejen v Plzeňském kraji, ale i v celé České republice. V roce 1992 vyrobil WELL spol. s r.o. první plastové okno, tehdy na poloautomatických strojích.

V současné době jsou okna vyráběna na plně automatických linkách řízených on-line. Výrobní kapacita dosahuje až 60 000 okenních jednotek ročně, což umožňuje v období zvýšené poptávky dodržování termínů při zachování kvality. Od počátku výroby je naším hlavním cílem vyrábět okna, dveře a posuvné systémy v té nejvyšší kvalitě. Dbáme na vysokou kvalitu použitých materiálů, precizní a moderní výrobu a na nadstandardní přístup k zákazníkům.

Okna, dveře a posuvné systémy vyrábíme z německého profilového systému Schüco. Schüco je jedničkou na trhu v oblasti plastových a hliníkových profilových systémů. Úspěch společnosti Schüco je založen na inovacích, partnerství, preciznosti a zodpovědnosti.

Druhým úspěchem našich produktů je použití kování značky Roto. Německý výrobce kování Roto, patří k jedničce na trhu s okenním kováním. Co se týče kvality, nenalezneme na trhu rovnocennou konkurenci.

Vlastnosti všech našich produktů jsou doloženy v prohlášení o vlastnostech vydáváném na základě certifikátů Schüco. Tím garantujeme skutečné vlastnosti našich produktů, které vychází ze zkušebních laboratoří ift Rosenheim.